Колектив Делятинського психоневрологічного інтернату вимагає відставки керівника

Автор: Турій Роман

03 Jun, 2014 15:38

Поділитись публікацією
Колектив Делятинського психоневрологічного інтернату вимагає відставки керівника

В Делятинському психоневрологічному інтернаті виник конфлікт між трудовим колективом і керівництвом установи. Працівники хочуть звільнити директора Іванни Довганюк і звинувачують її у «нелюдському поводженні».

Читайте також: Мер Франківська обурений, чому тіло почесного громадянина міста лежало на вулиці впродовж трьох годин

Першими про звільнення Іванни Довганюк заговорила Народна Самооборона Надвірнянського району. У березні цього року на вимогу самооборонівців до інтернату приїхала комісія Департаменту соціальної політики Івано-Франківської ОДА. Під її контролем провели збори та таємне голосування, яке показало, що більшість працівників психоневрологічного інтернату «за» звільнення нинішнього керівника. Тож чиновники запропонували Іванні Довганюк звільнитися за власним бажанням та запропонували інше місце роботи. Проте вона відмовилася і заперечила усі звинувачення колективу.

«До мене, як до депутата обласної ради звернулися працівники Делятинської школи інтернат. Причиною став конфлікт в колективі інтернату. Працівники просять підтримати на найближчій сесії обласної ради рішення про дострокове розірвання контракту з директором Іванною Довганюк. Ініціювати таке рішення може голова обласної ради, голова облдержадміністрації або профільна депутатська комісія. Я, в свою чергу, як представник громади, буду підтримувати рішення більшості колективу», – пояснив депутат облради Володимир Грабовецький.