Колектив заповідника “Давній Галич” вимагає звільнення свого директора Володимира Олійника

Автор: Вадим Войтик

02 Nov, 2022 16:27

Поділитись публікацією
Колектив заповідника “Давній Галич” вимагає звільнення свого директора Володимира Олійника

Колектив Національного заповідника “Давній Галич” висловлює недовіру щодо професійної діяльності ексдепутата Івано-Франківської міської ради, генерального директора Володимира Олійника.

Про це йдеться в листі до Президента України, Голови Верховної Ради, Прем’єр-міністра України та інших високопосадовців, який є в розпорядженні “Галки”.

Підписанти листа звертають увагу на начебто некомпетентність пана Олійника у сфері науково-дослідної роботи, незнання та невиконання пам’яткоохоронних документів, неналежній кадровій політиці, тиску на профспілкову організацію тощо.

Крім того, працівники заповідника звертають увагу високопосадовців на неготовність систем опалення адмінбудинку до опалювального сезону. 

Працівників заповідника за словами підписантів листа залучають до масштабних археологічних земляних робіт, які виконуються з порушенням законодавства.

Зрештою, колектив заповідника “Давній Галич” вимагає звільнення Володимира Олійника з посади. Під цією вимогою підписалися понад 50 працівників. 

Редакція “Галки” звернулася до Володимира Олійника з пропозицією прокоментувати звернення, однак наразі не отримала відповіді. Ми готові опублікувати його точку зору з цього питання. 

Нагадаємо, у листопаді 2021 року Олійника звільнили з посади першого заступника міського голови Галицької громади. У серпні 2019 року депутат похизувався трофеями з полювання, що викликало жваву дискусію. У квітні 2017 року депутата Олійника затримали за кермування у нетверезому стані. 

ОНОВЛЕНО: Володимир Олійник відповів колективу: працювати все одно прийдеться

Читайте також: У Галицькому замку планують проводити міжнародні "Що? Де? Коли?"