Коли говорять гармати, кандидати у депутати і їхні агітатори, мають замовкнути – Шкіль

Автор: Турій Роман

28 Aug, 2014 13:54

Коли говорять гармати, кандидати у депутати і їхні агітатори, мають замовкнути – Шкіль

Росія вторглася на територію України не тому, що Петро Порошенко розпустив Раду і оголосив дочасні вибори.

Читайте також: Волонтери показали придбані ними бронемашини та вантажівки. Вони вже на кордоні (ФОТО)

Принаймні так вважає політик Андрій Шкіль.

«Щодо заяв деяких аналітиків, стосовно того що Путін ввів війська через мужність, принциповість і послідовність Порошенка. Мовляв, Раду президент розпустив і опа – війна. А три місяці на Донбасі, не війна була? АТО – це було кажуть аналітики, а вигнали агентів Кремля з ВР тут Путін і зірвався. Дада… А може через візит Порошенка до Мінську війська ввели?
Отже, за передвиборчу істерію банитиму. Усіх. Коли говорять гармати, кандидати у депутати і їхні агітатори, мають замовкнути. Після перемоги заробите втрачені кошти», – написав Шкіль.

Нагадаємо, окремі політологи вважають, що Росія і окремі політики спеціально нагнітають ситуацію, аби не відбулися дочасні вибори, тобто якісні зміни в структурі парламенту.

Ряд експерті радять Порошенкові вводити воєнний стан хоча би у двох областях України, де точаться воєнні дії. Проте введення воєнного стану ставить під загрозу проведення виборів. Що вибере Порошенко, наразі, не відомо. Про необхідність введення воєнного стану в Україні говорять уже не перший місяць, проте українська влада вперто вважає, що на Сході країна проходить антитерористична операція.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry