Коли говорять гармати, кандидати у депутати і їхні агітатори, мають замовкнути – Шкіль

Автор: Турій Роман

28 Aug, 2014 13:54

Поділитись публікацією
Коли говорять гармати, кандидати у депутати і їхні агітатори, мають замовкнути – Шкіль

Росія вторглася на територію України не тому, що Петро Порошенко розпустив Раду і оголосив дочасні вибори.

Читайте також: Волонтери презентували для передачі на фронт бойового евакуаційного робота (ФОТО, ВІДЕО)

Принаймні так вважає політик Андрій Шкіль.

«Щодо заяв деяких аналітиків, стосовно того що Путін ввів війська через мужність, принциповість і послідовність Порошенка. Мовляв, Раду президент розпустив і опа – війна. А три місяці на Донбасі, не війна була? АТО – це було кажуть аналітики, а вигнали агентів Кремля з ВР тут Путін і зірвався. Дада… А може через візит Порошенка до Мінську війська ввели?
Отже, за передвиборчу істерію банитиму. Усіх. Коли говорять гармати, кандидати у депутати і їхні агітатори, мають замовкнути. Після перемоги заробите втрачені кошти», – написав Шкіль.

Нагадаємо, окремі політологи вважають, що Росія і окремі політики спеціально нагнітають ситуацію, аби не відбулися дочасні вибори, тобто якісні зміни в структурі парламенту.

Ряд експерті радять Порошенкові вводити воєнний стан хоча би у двох областях України, де точаться воєнні дії. Проте введення воєнного стану ставить під загрозу проведення виборів. Що вибере Порошенко, наразі, не відомо. Про необхідність введення воєнного стану в Україні говорять уже не перший місяць, проте українська влада вперто вважає, що на Сході країна проходить антитерористична операція.