Коли ти чужинець, важливо бути частиною суспільства, – у Франківську іноземців вчитимуть захищати свої права

Автор: Застава Максим

11 Sep, 2017 13:31

Поділитись публікацією
Коли ти чужинець, важливо бути частиною суспільства, – у Франківську іноземців вчитимуть захищати свої права

У понеділок, 11 вересня, в прес-центрі агенції новин “GALKA.IF.UA” відбулася прес-конференція з нагоди початку роботи “Івано-Франківської міжкультурної лабораторії посла Стівенса”.

Читайте також: Йти до Гордона в гості це зашквар, - телеведучий Сергій Лиховида, автор проєкту «Розмова»

На прес-конференції були присутні організатори проекту: Кайл Логан, проектний менеджер, волонтер Корпусу миру; Фуда Оту Таддее Роланд, студент з Камеруну; Оля Тут, голова організації “EL&OL” з підтримки іноземних студентів в Україні; Ярослав Мінкін Голова ГО «Стан»; Юлія Сінькевич, івент-менеджерка ГО “Стан”.

“Цей проект допоможе нашим студентам встановити ширші інтернаціональні зв’язки з іноземними колегами”, – запевняє Мінкін.

Цей унікальний проект покликаний інформувати учасників та учасниць про свої права та можливості для кращої адаптації до середовища проживання, боротьбі за толерантність, розробляти ідеї власних проектів, спрямованих на утвердження верховенства права, міжкультурного різноманіття, протидію дискримінації і ксенофобії.

Програма складатиметься з трьох воркшопів від команди тренерів ГО “СТАН”, чотири скайп-конференцій із американськими студентами, одного круглого столу зі спільнотою лідерів та одного хакатону – мозкового штурму щодо майбутніх проектів, які популяризуватимуть ідеї толерантності та міжкультурного різноманіття.

Фуда Оту Таддее Роланд, студент з Камеруну, переконаний, що це хороша можливість розповісти про те, як живуть іноземні студенти в Україні.
“Коли ти чужинець, важливо бути частиною суспільства. Це хороша платформа, щоб місцеві мешканці краще зрозуміли нас, а ми розуміли їх. На жаль, в Україні мало ініціатив поза межами університетів, які допомагали б іноземним студентам “влитися” у суспільство. Інколи ми стикаємося з різними проблемами і не знаємо куди звертатися для вирішення питань”, – розповідає студент з Африки.
Для того, щоб прийняти участь у “Міжкультурній лабораторії” студенти повинні заповнити форму не пізніше 20 вересня.Проект реалізовується молодіжною організацією «Стан» за фінансової підтримки Корпусу Миру та Меморіального фонду посла Дж. Крістофера Стівенса, у партнерстві – ГО «EL&OL» з підтримки іноземних студентів в Україні та Мідлбурським інститутом міжнародного навчання в Монтере (США).