Колір очей впливає на здоров’я

Автор: Турій Роман

21 Jul, 2014 16:12

Поділитись публікацією
Колір очей впливає на здоров’я

Дослідження, проведене ученими з університету Піттсбурга, показало, що існує зв’язок між кольором очей і здоров’ям. Колір очей впливає на сприйняття організмом алкоголю і визначає ступінь перенесення болю.

Існує цікавий взаємозв’язок між кольором наших очей і больовим порогом. За результатами дослідження, жінки європеоїдного типу зі світло-блакитними або зеленими очима переносять біль краще, ніж темноокі, передає The My Daily, повідомляє “Настроение”.

У дослідженні професора анестезіології Інни Белфер взяло участь 58 вагітних жінок. Жінки зі світлими очима були менш дратівливими і відчували менше болю під час пологів. «Ми знаємо, що колір очей пов’язаний з 12 або 13 варіаціями генів. Ці гени відповідають і за інші особливості організму. Один з генів, NCX-​​4, контролює білок, який пов’язаний із сприйняттям болю », – говорить Ярі Лухелайнен з Ліверпульського університету ім. Джона Мурса.

Крім сприйняття болю, були виявлені й інші цікаві закономірності. Психологи університету штату Джорджія опитали більше 12 тисяч чоловіків і жінок. Вони виявили, що люди зі світлими очима вживали значно більше алкоголю, ніж ті, у кого темні очі. Отже, люди з темними очима менш схильні до ризику алкоголізму. Можливо, вони п’яніють від меншої кількості алкоголю.