Коломиянам показали, як виглядатиме новий водно-спортивний комплекс (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

25 Aug, 2018 18:43

Коломиянам показали, як виглядатиме новий водно-спортивний комплекс (ФОТО)

Цього року у Коломиї планують розпочати будівництво водно-спортивного комплексу на Співочому полі. 

Читайте також: У Галичі вандали потрощили статую Христа Спасителя (ФОТО)

Комплекс мав би складатися з двох 25-метрових басейнів на шість доріжок, залів для боротьби і боксу, тренажерного залу, універсального ігрового залу з трибунами для глядачів, чотирьох закритих хардових тенісних кортів, гребного залу для байдарок і каное, малого басейну для навчання дітей плаванню та конференцзалу.

Загальна площа території –  1,25 га, з них 0,61 га – земля власності міста під старим басейном, а 0,64 га – земля в оренді фірми “ЮМАС”. Фірма погодилася передати свою земельну ділянку для зведення водноспортивного комплексу, тим паче, що вона має “спортивне” цільове призначення.

Повна вартість проекту – 140 мільйонів гривень. Таких грошей місто не має, тож майже 130 мільйонів виділить з фонду регіонального розвитку держава. Цьогоріч йдеться про 45 мільйонів.

Реалізовуватиметься проект через співфінансування: 90% вартості піде з державного бюджету, 10% – з міського, повідомляє “Галка” з посиланням на “Дзеркало медіа”.

Роботи з проектування самого комплексу проводить київська фірма “H2O”.

Заступник міського голови із земельних питань Олег Дячук розповів, що водноспортивний комплекс планують будувати в дві черги.

“Перша черга – це два 25-метрові басейни та зали для боротьби і боксу. Друга черга – тренажерний зал, тенісні корти і так далі. Це заплановано для того, щоб можна було раніше увести в експлуатацію басейни і щоб мешканці змогли раніше ним користуватися”, – зазначив Олег Дячук.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry