Коломиянина оштрафували за поклейку передвиборчої агітації без вихідних даних

Автор: Турій Роман

01 Oct, 2020 20:05

Коломиянина оштрафували за поклейку передвиборчої агітації без вихідних даних

Коломиянин поширював друковану продукцію з передвиборчою агітацією без вихідних даних.

Першого жовтня постановою судді Коломийського міськрайонного суду коломиянина притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення вимог частини 2 статті 212-13 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Йдеться про «розповсюдження (рознесення, вивішування, роздавання) під час виборчого процесу друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск, або у яких така інформація означена неправильно чи неповно, а так само організація такого розповсюдження».
Відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення, він 22 вересня в Коломиї, під час виборчого процесу вивісив друкований матеріал передвиборчої агітації, який не містить відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб відповідальних за випуск. В судовому засіданні особа вину в скоєному правопорушенні визнала повністю.
Згідно постанови суду на особу накладено штраф в розмірі п’ять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 85 (вісімдесят п’ять) грн. 00 коп. в дохід держави.
Постанова суду законної сили не набрала, інформує “Галку” прес -служба суду.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry