Коломиянка виборола три “золота” Кубку України з важкої атлетики (ФОТО)

Автор: Зелінська Тетяна

09 Бер, 2021 12:48

З 2 по 7 березня проходив Кубок України з важкої атлетики в місті Луцьк. Спортсмени з Коломиї вдало виступили на цих змаганнях.

Коломиянка Вероніка Івасюк виборола три золоті нагороди (результат в ривку 94 кг, в поштовху 115 кг та 209 кг в сумі двоборства), інформує “Галка” з посиланням на відділ молоді та спорту Коломийської міської ради.

Бронзову нагороду на Кубку України здобув Владислав Кіяшко у ваговій категорії 81 кг з сумою двоборства 299 кг. Та в ривку посів друге місце з результатом 142 кг, поштовх завершив з результатом 157 кг.

Також завершив свій виступ на 3-ій сходинці п’єдесталу Богдан Томяк. Спортсмен подолав в ривку 150 кг та 186 кг у поштовху і здобув дві бронзові нагороди.

Тренуються спортсмени під керівництвом Заслуженого тренера України Миколи Чабана та Віталія Корнієнка.