Коломийська молодь під час коляди зібрала гроші для важкохворої жінки

Автор: Зелінська Таня

16 Jan, 2022 12:30

Коломийська молодь під час коляди зібрала гроші для важкохворої жінки

Під час різдвяних свят Молодіжна рада Коломийської територіальної громади організувала традиційне театралізоване дійство – Вертеп. Зібрані кошти передали коломиянці Лесі Юхненко, яка бореться з раком легень.

7-8 січня з колядою та Вертепом члени Молодіжної ради ходили до коломиян. В підсумку, частину зібраних коштів, а саме 8393 гривень передали хворій коломиянці Лесі Юхненко, яка бореться з раком легень. Іншу частину витратили на пальне та поділили між собою.

Молодь дякує всім, хто долучився до цієї акції та радо зустрів доброчинний Вертеп, а саме: Богдану Станіславському, Андрію Івачуку, Любомиру Глушкову, Андрію Куничаку, Тарасу Кухтару, Володимиру Мельничуку, Сергію Федчуку, Андрію Кошкіну, Ростиславу Романюку, Юрію Овчаренку, Уляні Мандрусяк, Мирославу Гаєвому, Олександру Чемерису, Геннадію Романюку, Олександрі Олійник, Ігорю Стражнику та всі іншим.

“Пам‘ятаймо, що різдвяні свята не тільки застілля та набутки, але й час задуматись про добрі справи, які ми можемо зробити для тих хто цього дуже потребує. Тому залишаємо Вам реквізити для допомоги Лесі Юхненко. Кожна пожертва наблизить її до одужання. Будемо вдячні за будь-яку суму”, – кажуть в Молодіжній Раді.

ПриватБанк 5168742730863101
Юхненко Леся

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry