Коломийський волонтер і блогер п’ятий рік не святкує день народження, а зекономлені кошти віддає на підтримку армії (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

18 Січ, 2022 17:02

Поділитись публікацією
Коломийський волонтер і блогер п’ятий рік не святкує день народження, а зекономлені кошти віддає на підтримку армії (ФОТО)

Коломиянин Назарій Тодорів вже п’ятий рік поспіль не святкує свій день народження, а кошти, що економить, відправляє на підтримку українських захисників. Таким чином чоловік нагадує людям, що війна триває і допомагає нашим бійцям.

За словами Назара, він просто не може святкувати в той час, коли триває війна, пише Галка.

“Це мій особистий маніфест, бо поки ми тут святкуємо, колядуємо і розважаємось, війна досі триває. Коли у 14 році це усе починалось, дуже багато людей із різних частин світу збирали допомогу на Схід. Але з кожним роком люди почали звикати до того, і в рутині буднів почали забувати що війна досі є. Не потрібно забувати про тих хлопців та дівчат, які мерзнуть в окопах, ризикуючи життям за нашу країну. Тому в такий спосіб я вирішив нагадувати людям про це. Я розумію, що це краплина в морі. Може я нічого не змінюю, але для себе я знаю точно, що святкувати треба тоді, коли буде мир по всій Україні, а не тільки тут у нас”, – каже Назарій Тодорів.

За роки існування такої ініціативи Назарій з іншими небайдужими зібрали кошти та придбали для бійців на Сході автомобіль, передали багато продуктів, медичних засобів та побутового обладнання.

“Всі роки передавав допомогу через капелана отця Василя Довганюка. Цього року його не задіювали, так як у нього на днях померла мама. Передавали різне. Продукти, медичні засоби, різне побутове обладнання. Це не є великі суми, ніколи на цьому не акцентував. Це одна із величезної кількості акцій, які я як директор благодійного фонду “Коник Хелп” та його учасники організовуємо”, – каже Назарій.

Про свій вчинок Назарій написав в соціальній мережі Інстаграм. Каже, хоче аби люди, коли святкують щось із розмахом, згадували його приклад і допомагали бійцям також.

“Сьогодні це більше як мій особистий заклик, як блогера до того, щоб люди задумались і торошки скромніше святкували свята. Кожного разу після того, як закидаю цей пост на день народження, багато людей пишуть і передають також допомогу на Схід. Головне гарний приклад. Я не вважаю, що роблю щось надто багато, просто це моя маленька можливість допомогти і нагадати всім про це”, – сказав Назарій.