Колона російської”гуманітарки” рухається по території України – Тимчук

Автор: Людмила Баран

22 Aug, 2014 13:20

Поділитись публікацією
Колона російської”гуманітарки” рухається по території України – Тимчук

За кермом 34-ох вантажівок громадяни Росії. Вони курсують без супроводу Червоного Хреста і дозволу української сторони.

За оперативними даними групи «Інформаційний спротив», після заяви МЗС РФ про те, що колони з «гуманітарною допомогою» з Росії увійдуть на територію України без дозволу української сторони, машини з даної колони почали рух, перетинаючи кордон РФ і України.

“Йдеться про 34 вантажівках з колони, оглянутих українськими прикордонниками та митниками раніше. Однак для входження їх на територію України необхідний був дозвіл української сторони після того, як Червоний Хрест забезпечив би їх супровід”, – пише у Фейсбуці  Дмитро Тимчук, керівник Центру воєнно-політичних досліджень.

Він зазначив, що українські прикордонники, які проводили обшук колони на території російського пункту пропуску, були відштовхнуті російськими військовослужбовцями, після чого колона почала рух.

“В даний час колона рухається по українській території без супроводу представниками Червоного Хреста.
Таким чином, Москва вже не ховаючись продовжує провокацію під назвою «гуманітарна допомога жителям Донбасу».

Входження російської колони на територію України без дозволу української влади і без супроводу вантажу представниками міжнародних організацій – це грубе порушення з боку Росії всіх мислимих норм міжнародного права щодо визначення суверенітету і територіальної цілісності держави.

За нашими даними, водії автомобілів – виключно громадяни РФ, всі мають російські паспорти для виїзду за кордон старого зразка”, – повідомив Дмитро Тимчук.