Коли все почалося, хлопці йшли туди і втрачали все, а зараз нема кому їх замінити, – ветеран Василь Оганесян з Франківського ТЦК (ВІДЕО)

Автор: Соня Грейда

21 Чер, 2024 18:42

Поділитись публікацією
Коли все почалося, хлопці йшли туди і втрачали все, а зараз нема кому їх замінити, – ветеран Василь Оганесян з Франківського ТЦК (ВІДЕО)

Сержант Василь Оганесян віднедавна служить на посаді командира відділення роти охорони в одному з ТЦК Франківської області. 

Про це пише Галка з посиланням на Івано-Франківський центр комплектування та соціальної підтримки.

Після участі у Революції гідності в 18-річному віці, Василь приєднався до медичного батальйону «Госпітальєри», а згодом відслужив 3 роки у гірсько-штурмовій бригаді. Демобілізувався, але повномасштабна війна спонукала повернутися до війська.

“Кожен, хто їхав з нас, вже приймав раніше участь у бойових діях. Тому нас на “швидку руку” склали в підрозділи, і ми поїхали виконувати задачі вже в Київській області. Ворога було багато, техніки у нього теж було достатньо. Важко було, але всі були дуже мотивовані. Було все одно куди йти штурмувати, головне, щоб вперед”, – розповідає Василь.

Воював на Київщині, Харківщині та Донеччині, де отримав кілька поранень. Після реабілітації та лікування був переведений на службу за місцем проживання.

“В 2022 році всі були максимально мотивовані дати відсіч ворогу, а зараз не хочуть служити, ховаються і не виходять з дому. Це якісь два паралельні світи. Як після цього дивитися в очі своїм дітям, дружинам і матерям?  Коли рано чи пізно дитина виросте і запитає тебе, що ти робив в цей час” – стверджує військовий.