Коли замовлення послуг автопрокату буде найкращим рішенням

04 Aug, 2021 08:40

Коли замовлення послуг автопрокату буде найкращим рішенням

Клієнти прокатних компаній здебільшого орендують автомобілі для вирішення бізнес-завдань перед відрядженнями та зустрічами з партнерами.

Попит на послугу прокату машин виріс і тому, що цим сервісом масово почали користуватися під час відпусток та подорожей по Україні. Але чимало жителів нашої країни все ще побоюються орендувати авто, перебільшуючи ризики та орієнтуючись на негативний досвід знайомих. Неприємні історії будуть завжди, але тільки у випадку співпраці з фізичними особами та сумнівними фірмами. Щоб отримати якісну послугу, треба звертатися в надійну перевірену компанію.

Порада: бронюйте машину на сайті лідера автопрокату в Україні – NarsCars. Це зручно, надійно та вигідно, адже можна отримати 15% знижки. Оренда авто онлайн можлива в будь-який час. Після оформлення заявки клієнтам телефонує менеджер, щоб з’ясувати всі деталі та проконсультувати. Бронювання є гарантією 100% подачі ТЗ та надання якісних послуг після підписання договору обома сторонами.

Краще за тест-драйв

Плануєте купити автомобіль, але сумніваєтеся в тому, що він буде відповідати вашим вимогам? Рекомендуємо взяти напрокат ТЗ бажаної марки та моделі. Такий тест-драйв виявиться чесним та прозорим! Вдасться оцінити зручність перебування за кермом у різних дорожніх ситуаціях, всі функції та характеристики автомобіля.

Звичайний тест-драйв – це завжди обмежені можливості та ейфорія, яка не дозволяє провести тверезий аналіз. А ось під час оренди ви берете не нове авто, маєте багато часу для комплексної оцінки. У підсумку приймете правильне рішення, про що не пошкодуєте в майбутньому.

Вигідніше за покупку

Багато людей хочуть мати особистий автомобіль, але не всім він потрібен. Іноді краще кілька разів на рік взяти ТЗ напрокат, ніж постійно утримувати машину. У такому разі не доведеться шукати гараж, їздити на обслуговування та регулярно заправляти бак. Мати автомобіль – задоволення не з дешевих. За оренду ви платите стільки, скільки перебуваєте за кермом.

Тимчасова заміна

Оренда машини актуальна також для тих людей, у яких раптово вийшов із ладу власний автомобіль. Якщо під час ремонту треба перебувати за кермом, є сенс заплатити прокатній компанії. Не доведеться постійно користуватися таксі та громадським транспортом, втрачаючи дорогоцінний час.

Приємне дозвілля

Коли набридли сірі будні, а поруч немає власного автомобіля, теж радимо скористатися послугами прокатних компаній. Оренда актуальна під час відпустки та подорожі в інше місто України. До речі, за домовленості на машині можна виїхати навіть до іншої країни. Подорожуйте без обмежень, але не перевищуйте ліміти пробігу. Можна взяти авто в Києві в аеропорту та поїхати до одеського морського узбережжя.

Потрібно здивувати кохану людину? Візьміть в NarsCars авто преміум-класу, влаштуйте незабутній романтичний день і цікаву фотосесію. Таке проведення часу запам’ятається надовго.

Часто орендують машини перед такими заходами:

  • вечірками;
  • весіллям;
  • приїздом важливих гостей та ін.

Головна перевага послуги прокату в таких ситуаціях полягає в тому, що клієнт отримує машину в ідеальному стані, тобто на ній можна їхати до РАЦСу, на зустріч з бізнес-партнером тощо. Перед важливою подією досить поставити бронь на ТЗ. При зустрічі з представником компанії підписується договір. У NarsCars надають послуги особам від 23 років зі стажем водіння від 2 років.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry