Команда прикарпатського тренера програла в Лізі Чемпіонів хорватському “Динамо”

08 Сер, 2018 20:38

У вівторок, 7 серпня, казахстанський футбольний клуб “Астана”, який тренує прикарпатець Роман Григорчук, в третьому кваліфікаційному раунді Ліги Чемпіонів зіграв проти суперників із Хорватії.

На своєму полі казахи поступилися загребському “Динамо” з рахунком 0:2, інформує “Футбол 24”.

Гості активніше розпочали матч, проте змогли відкрити рахунок лише на 39-ій хвилині завдяки голу Будіміра. Під завершення другого тайму хорвати подвоїли свою перевагу – відзначився Ольмо.

Матч-відповідь відбудеться 16 серпня. Переможець цієї пари продовжить боротьбу за вихід у груповий етап Ліги Чемпіонів, переможений же зіграє у кваліфікації Ліги Європи.