Команда «Слуги народу» приїхала підтримати Едуарда Прощука на 85 окрузі (ФОТО)

Автор: Турій Роман

12 Лип, 2019 16:36

Команда «Слуги народу» приїхала підтримати Едуарда Прощука на 85 окрузі (ФОТО)

Команда «Слуги народу» приїхала підтримати Едуарда Прощука – кандидата в депутати до Верховної Ради України.

Представники партії зустрілись з волонтерами та мешканцями Калуського, Рогатинського та Галицького районів, де єдиним кандидатом від «Слуги народу» є Едуард Прощук. Зокрема, відвідала Івано-Франківщину п’ятий номер в списку партії Галина Янченко – експерт з питань антикорупційної політики.

Галина Янченко подякувала всім українцям за високий рівень довіри до партії «Слуга народу». Також наголосила, лише спільно з такою сильною командою та новими молодими обличчями як Едуард Прощук зможемо приймати відповідальні рішення для майбутнього України.

«Мені надзвичайно приємно відчувати сильну команду «Слуги народу» поруч. Їх підтримка – це не лише слова, ми пліч-о-пліч напрацьовуємо програму змін округу №85, з центром в місті Калуш. Для мене дуже відповідально йти в парламент від рідного краю, бо саме в Калуші я народився та виріс. Приїзд колег є проявом того, що ми рухаємось разом у правильному напрямку. Ми налаштовані перемагати!» – розповідає Едуард Прощук.

Команда «Слуги народу» закликала голосувати за Едуарда Прощука.

«Підтримавши Едуарда Прощука, ви забезпечуєте свій голос у майбутньому парламенті, це буде член коаліційної команди, а не просто одиночний кандидат, який без команди ні на що не впливає. Член команди, який матиме змогу представляти інтереси вашого округу, вашого регіону і відповідно – вирішити проблеми на рівні парламенту, уряду і президента Зеленського. Тому прошу підтримати кандидата по мажоритарному округу Едуарда Прощука», – говорить Василь Мокан зі «Слуги народу»

«Ми втілимо курс президента Зеленського у конкретних законопроектах та політичних рішеннях, сформуємо професійний уряд, якому довірятиме народ України, і разом впровадимо кардинальні зміни, що допоможуть нам зробити Україну вільною, незалежною, успішною країною», – зазначив кандидат від «Слуги народу» по 85 округу Едуард Прощук.

Довідка про кандидата:

Едуард Прощук – 37 років, народився в місті Калуш. Підприємець у другому поколінні, його сім’я понад 20 років випікає хліб для рідного краю. Разом із дружиною виховує двох синів. Освіта вища – Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника за спеціальністю – фінанси, та Міжнародний інститут менеджменту (МІМ-Київ) – курс міні-МВА (Master of Business Administration). З 2018 року – аспірант у ПНУ імені В. Стефаника за спеціальністю – публічне адміністрування. Меценат, успішний управлінець. Майстер спорту. Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України. Активно підтримує юних спортсменів. За останні роки створив декілька дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спортклубів з вільної боротьби. Їхні вихованці здобувають першість на змаганнях всеукраїнського та світового рівнів. Йде працювати у Верховну Раду, аби нарешті вирішити регіональні проблеми (екологія, дороги) та розвивати місцеву медицину, освіту, спорт.


* Політична реклама

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...