Команда з Франківська стала призером міжнародного турніру з робототехніки (ФОТО)

Автор: Борис Марія

09 Oct, 2015 21:12

Команда з Франківська стала призером міжнародного турніру з робототехніки (ФОТО)

2 жовтня у Львові відбулася виставка технологій і новинок IT-індустрії Hi-Tech Expo.

Читайте також: Франківські студенти - призери Міжнародного конкурсу з робототехніки

Майданчик об’єднав компанії IT-сегменту, стартапи, інвесторів, розробників та бізнес, мейкерів та новаторів. На виставці були представлені розробки як іноземних так і українських компаній. Під час виставки її учасники мали змогу побачити та порозмовляти із роботами, покерувати безпілотником, побачити на що спроможний сучасний 3-D принтер чи розумний будинок і навіть змайструвати робота власноруч. Також були представлені рішення щодо IP-телефонії, СRM-продуктів, хмарних сервісів, систем управління веб-проектами, навчання IT-фахівців.

У рамках виставки відбулися міжнародні змагання із роборейсу за кубок “Львівської політехніки”. Роборейс це перегони автономних інтелектуальних роботів, що змагаються за принципом звичайних автоперегонів: хто перший подолає встановлену кількість кіл – той і переміг.

У змаганнях взяли участь 21 найкраща команда робототехніків з України, Республіки Польща та Республіки Білорусь. Пройти сертифікацію вдалося 11-ти командам. Перемогу у міжнародних змаганнях здобула команда з міста Брест (Республіка Білорусь). Другими стали представники “Львівської політехніки”. Третє призове місце посіла команда з Івано-Франківська у складі доцента кафедри інформаційних технологій Прикарпатського національного університету Миколи Козленко та інженера Мар‘яна Федірка.

Теги:
Козленко
Федірка