Командира коломийського силового блоку ПС випустили під підписку про невиїзд. ПС говорить, про фабрикування справи

Автор: Турій Роман

21 Jul, 2014 11:18

Поділитись публікацією
Командира коломийського силового блоку ПС випустили під підписку про невиїзд. ПС говорить, про фабрикування справи

У Коломиї був затриманий командир силового блоку коломийського Правого сектору.

Як повідомили виданню www.galka.if.ua у коломийському Правому секторі, представник заправок «Лукойл» написали на нього заяву в міліцію. Начебто він у них вимагав пальне. Насправді, кажуть у ПС, справа цілком і повністю сфабрикована. Патріоти зверталися до всіх підприємців із проханням допомогти бензином, аби заправити автівки, які мали їхати в зону АТО.

«Справа фабрикувалась  швидко. За кілька годин вона уже налічувала 80 сторінок. Наш побратим був затриманий», – кажуть у ПС.

Окрім того у ПС звертають увагу на те, що два екіпажі міліції всю ніч охороняли заправку.

«Якось дивно виглядає цей факт, вісім міліціонерів цілу ніч охоронили заправку. А якщо треба поїхати в село до бабці, яку побив наркоман, то вони зволікають, у них немає бензину, щоби машину заправити чи ресурсу людського», – кажуть у ПС.

Там відзначають, що вночі під відділком, де знаходився затриманий побратим, зібралися представники Правого сектору з Коломиї та Івано-Франківська. Було запалено кілька шин. Правосекторівці вимагали звільнити їх побратима. Як результат, «з Івано-Франківська приїхало начальство управи. Було організоване судове засідання, яке тривало до п’ятої години ранку». Керівника силового блоку звільнили під підписку про невиїзд.

Цікаво, що кілька днів тому чоловік повернувся із зони АТО, де воював за цілісність держави. У понеділок він мав везти на фронт благодійну допомогу для військових.

Окрім того, відзначають у ПС, керівник силового блоку приймав участь у рейді по гральним закладам, який кілька днів тому у Коломиї провели представники Правого сектору. Там припускають, що, очевидно, такі дії припали не всім до вподоби і відзначають, можливо, міліція кришує не лише російський бізнес, а й гральний.

Також в Правому секторі кажуть, що планують організувати акцію по бойкоту заправок «Лукойл».

«Більше ми на компроміси йти не будемо, при владі залишились всі ті самі люди», – кажуть у коломийському Правому секторі.