Командирку гранатометного відділення “десятки” Павліну Николаєвич нагородили “Хрестом бойових заслуг” (ФОТОФАКТ, ВІДЕО)

Автор: Костинюк Олександр

01 Aug, 2022 09:10

Поділитись публікацією
Командирку гранатометного відділення “десятки” Павліну Николаєвич нагородили “Хрестом бойових заслуг” (ФОТОФАКТ, ВІДЕО)

Павліну Николаєвич – командира гранатометного відділення 10-ої гірсько-штурмової бригади –  нагороджено відзнакою Глави держави «Хрест бойових заслуг».

Про це інформує “Галка” з посиланням на фб-сторінку оперативного командування “Захід”.

“Командир гранатометного відділення, сержант Павліна Николаєвич у червні цього року на Луганщині зупиняла ворога, який переважав у кількості особового складу й техніки, та зірвала ворожі наступи. 23 червня поблизу населеного пункту Верхньокам’янка під час наступу противника відкрила вогонь з гранатомета й особисто знищила один БМП-2 та п’ятьох піхотинців. Потрапивши в оточення, керувала відведенням групи в безпечне місце, зберігши життя і здоров’я товаришів по службі”, – йдеться в повідомленні.

Довідково. “Хрест бойових заслуг” – це державна нагорода України, нагорода президента України, яку вручають воїнам за визначну особисту хоробрість та відвагу або видатний героїчний вчинок під час виконання бойового завдання в умовах небезпеки для життя та безпосереднього зіткнення з ворогом, а також за визначні успіхи в управлінні військами під час бойових дій.