Комфортне планування, підземний паркінг, розважальні зони та спорткомплекс: у Франківську будують новий житловий район

Автор: Застава Максим

08 Гру, 2020 12:09

Поділитись публікацією
Комфортне планування, підземний паркінг, розважальні зони та спорткомплекс: у Франківську будують новий житловий район

Будівельна компанія «Спілка забудівників» у Франківську розпочинає будівництво житлового району «Княгинин». Він розташований на території колишнього спиртзаводу.

Читайте також: Інноваційну модель перезапуску міст на прикладі Івано-Франківська презентували в Канаді (ФОТО)

Про особливості нового району розповіли на пресконференції восьмого грудня, інформує «Галка».

Голова правління «Спілки забудівників» Микола Филюк каже, що це спільний проєкт архітектора Олександра Линди та фахівців з Німеччини.

«Спиртзавод не працював понад 20 років, він повністю застарів. Потім об’єкт купили на аукціоні, а нам цю територію запропонували для забудови, і ми погодилися. Завдяки досвіду наших та закордонних архітекторів, ми побудуємо тут район «Княгинин». Він буде поділений на зони, кожен двір буде лише для пішоходів, передбачені дитячі розважальні зони. Підземні паркінги розраховані на понад півтори тисячі автомобілів. Під’їзди матимуть два виходи. Будинки будуть мати цегляні стіни та плоскі дахи. Крім житлової площі, будуть десятки об’єктів соціальної інфраструктури, два дитячі садочки, початкова школа, триповерховий торгівельно-розважальний центр, спорткомплекс із критими манежами та басейном. Також ми створили своє ЖЕО, аби підтримувати все в чистоті та охайності», – розповідає Микола Филюк.

Першу чергу – близько 700 квартир разом із торговими приміщеннями планують збудувати менше, ніж за рік.

«На цьому об’єкті маємо хорошу матеріально-технічну базу. Ми вже практично вирішили питання газифікації, а загалом усі комунікації плануємо здати в наступному році. Перша черга буде автономно функціонувати незалежно від подальшого ведення робіт. Люди будуть жити в комфорті, тож будова їм не заважатиме», – зауважив Микола Филюк.

Загалом весь проєкт планують втілити в життя за 5 років, всього здадуть близько 3500 квартир. У районі «Княгинин» також планують облаштувати фонтан, скульптурну композицію.

«Хочемо зробити цей район окрасою міста. За пріоритети ставимо собі швидкість, якість та обов’язковість», – додав Филюк.

«Планування квартир продумували із бажанням створити для людей не просто квадратні метри, а такі квартири, в яких гармонійно поєднана кожна деталь: від товщини стіни до раціонального планування», – наголошує керівництво БК.

Контакти: вул. Княгинин, 44, м. Івано-Франківськ; тел. +380 97 2000 777, +380 96 2000 777.

Теги: