“Комфортний дім” працює на економічно необґрунтованому тарифі, – Смушак (ВІДЕО)

Автор: Соня Грейда

08 Бер, 2024 12:45

Поділитись публікацією
“Комфортний дім” працює на економічно необґрунтованому тарифі, – Смушак (ВІДЕО)

Заступник міського голови Івано-Франківська Михайло Смушак розповів, що комунальне підприємство “Комфортний дім” працює на економічно необґрунтованому тарифі.

Про можливість підняття тарифів на квартплату “Галка” запитала у Смушака в прямому етері програми “Запитай у влади” на ТРК “Вежа”.

“Я плачу сьогодні за мобільний телефон 300 грн за місяць. І люди платять 150 чи 200 грн за повне обслуговування їхньої квартири. Ну це незрівняні речі. “Комфортний Дім” – це ж теж живі люди. Це прибиральник чи сантехнік, які повинні мати заробітну плату. Ну не буде сантехнік працювати за п’ять, шість, чи навіть вісім тисяч. Люди хочуть мати заробітну плату, яка, як мінімум, цій людині і її сім’ї дасть можливість виживати”, – каже Смушак.

Заступник мера вважає, що не підняття тарифу “Комфортного дому” призводить до того, що дане підприємство, яке обслуговує понад 650 будинків, надає послуги не в тій кількості і якості, в якій мало б. 

“Це все призводить до погіршення якості послуг, відповідно комфорту проживання мешканців. Ну і відповідно, до загального погіршення стану будинків. Тому тут точно має бути ринок і тут точно має бути економічно обґрунтований тариф”, – додає Смушак.

Наразі “Комфортний дім” – це підприємство, яке вже не є монополістом, додав Смушак. У Франківську є понад дві з половиною тисячі будинків, а у “Комфортного дому” на обслуговуванні налічується лише 650. Тому він закликав франківців, які не задоволені якістю комунального управителя, замовляти іншого. 

Раніше мер Івано-Франківська Руслан Марцінків визнав, що створене з його ініціативи комунальне підприємство “Комфортний дім” не надає якісні послуги з обслуговування житлових будинків.

Читайте також: “Є багато вулиць, які капітально не ремонтувались десятки років”, – головний комунальник Франківська Михайло Смушак