Компанія Paramount підтвердила: новий «Термінатор» буде трилогією

Автор: Вадим Войтик

07 Sep, 2014 14:00

Поділитись публікацією
Компанія Paramount підтвердила: новий «Термінатор» буде трилогією

Фільм «Термінатор: Буття» вийде в прокат 1 липня 2015. Друга і третя частина будуть зняті одночасно, а випущені з проміжком в рік – вже названі точні дати їх релізу.

Друга частина побачить світ через два роки після першої – 19 травня 2017 року. Третя частина з’явиться швидше – через рік, 29 червня 2018 року.

Серед підтверджених акторів в нових фільмах – сам Арнольд Шварценеггер, Емілія Кларк, від якої шаленіють шанувальники «Ігор престолів», а також пара австралійських акторів: Джейсон Кларк, відомий по «Великому Гетсбі», і Джай Кортні з останнього «Міцного горішка».

Примітно, що назва найближчого фільму в оригіналі віднедавна звучить як «Terminator: Genisys». Гра слів – біблійне «буття» і комп’ютерна система.

Згідно з останніми чутками, в новому «Термінаторі» буде багато переміщень в часі. Ми знову побачимо Кайла Ріса, героя першої частини, який відправляється на порятунок Сари Коннор. В історії будуть «переграні» відомі сцени оригінальної дилогії Кемерона.

Перші два фільми кіносеріі зняв Джеймс Кемерон, а ще два зняли інші режисери. Фільм 2009 року «Термінатор: І прийде спаситель» був розгромлений критиками, а Кемерон відмовився брати участь у франшизі. Як заявив метр, «в цей суп вже помочились інші автори», натякаючи на те, що картині потрібне «перезавантаження». Саме їм і зайнялася компанія Paramount.