Компенсації плати за комунальні послуги отримують сім’ї з доходом нижчим за мінімальний

Автор: Людмила Баран

16 Aug, 2014 09:42

Поділитись публікацією
Компенсації плати за комунальні послуги отримують сім’ї з доходом нижчим за мінімальний

В умовах підвищення тарифів уряд запровадив відшкодування додаткових витрат на оплату комунальних послуг. Держава компенсує різницю в оплаті між старими та новими тарифами.

З 1 липня 2014 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2014 р. № 83 „Про посилення соціального захисту населення в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги”.

Згідно з цією постановою, право на призначення компенсації мають сім’ї, середньомісячний сукупний дохід яких (за попередні шість місяців) не перевищував величини прожиткового мінімуму сім’ї.

Розмір компенсації визначається як різниця між платою за послуги (у межах норм споживання) після підвищення цін та платою за них до зміни тарифів.

Для призначення компенсації іванофранківці мають звернутися до Департаменту соціальної політики (вул. Грушевського, 29) і заповнити заяву.

До заяви треба додати відомості про осіб, які зареєстровані у помешканні: паспортні дані, ідентифікаційний код, види отримуваного доходу.

Також треба написати перелік комунальних послуг, якими користується сім’я.

Крім того, потрібно принести довідку про склад зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб та довідки про їхні доходи.