Кому підходять жіночі ботильйони

24 Jun, 2021 13:02

Поділитись публікацією
Кому підходять жіночі ботильйони

Що таке ботильйони, які вони бувають, кому підходять, з чим носити – це і багато іншого ви дізнаєтесь із сьогоднішньої статті.

Якщо ви вже обізнані і маєте в своєму розпорядженні усіма необхідними для покупки ботильонов знаннями, тоді можете відразу відправлятися на сайт інтернет-магазину Born2be, де проходять постійні акції на новинки діючих сезонів. У разі, якщо ви відчуваєте, що знань недостатньо, залишайтеся з нами, щоб зібрати трохи інформації і зрозуміти, чи варто вам взагалі гнатися за даними трендом.

 

Що таке жіночі ботильйони?

 

Ботильйони – особливий вид жіночого взуття, вироблений шляхом схрещування традиційних туфель з півчобітками. Подібне дизайнерське рішення спочатку була зустрінута шквальною критикою. Вся справа в тому, що особливістю ботильонов став дуже вузьке коло споживачів, яким би вони підійшли. Але про це ми поговоримо трохи нижче.

Проте, якщо ви читаєте цей текст, то вони як і раніше популярні і користуються попитом. Напевно, однією з головних особливостей стало те, що модельний ряд ботильонов може оновлюватися кілька разів на рік. Причиною тому стала, як раз-таки колаборація двох незалежних один від одного видів взуття: туфель і напівчобітків. Кожен з них може самостійно привносити зміни незалежно від того, що відбувається в модній індустрії.

 

Мінуси і плюси ботильйонів

 

Напевно, ми почнемо з дуже значимого мінуса. ботильйони підходять тільки тим дівчатам і жінкам, які можуть похвалитися стрункими, довгими ніжками. В іншому випадку від покупки краще відмовитися, так як через особливості фасону візуально стопа витягується, а довжина ноги коротшає, що може створити сильну диспропорцію у дівчат невисокого зросту.

До мінусів можна віднести і той факт, що в даній взуття ви не зможете проходити весь день, не відчуваючи сильного дискомфорту. Ходьба на високій взуття завжди пов’язана з нестійкістю і больовими відчуттями, якщо мова йде про підборах.

До плюсів можна віднести універсальність ботильонов. Вони можуть виступити в ролі взуття для повсякденного і ділового образів.

 

Типи ботильйонів

 

Якщо ви дійшли до цієї частини тексту, то саме час підсумувати, познайомивши вас з існуючими видами ботильонов.

На сьогоднішній день виділяють ботильйони відкритого і закритого типу. Другий вважається більш стриманим і популярним. Перший, навпаки, – більш вульгарний і рідко зустрічається.

Крім цього ботільйони відрізняються своєю підошвою, яка може бути представлена ​​суцільний платформою або мати каблук / шпильку.