Комунальні аптеки Прикарпаття знаходяться у критичному становищі – заступник голови ОДА

Автор: Турій Роман

02 Oct, 2014 10:15

Поділитись публікацією
Комунальні аптеки Прикарпаття знаходяться у критичному становищі – заступник голови ОДА

Комунальні аптеки області знаходяться у досить критичному становищі. Більше того, сьогодні існує чимало негативних  тенденцій, які зможуть взагалі звести нанівець існування муніципальних аптек.

Читайте також: Окопи та триповерховий ДОТ: на Прикарпатті відновлять оборонні споруди часів Першої світової війни (ФОТО)

Про це заявив заступник голови ОДА Сергій Адамович.

«Ми не можемо допустити закриття комунальних аптек… Насамперед  комунальні аптеки здійснюють  реалізацію наркотичних засобів та психотропних речовин, необхідних для амбулаторного лікування хворих. Також їх функціонування – це реальна можливість виготовляти ліки в умовах аптеки, що, у свою чергу, створює прийнятну цінову політику та дає можливість забезпечити доступність медикаментів для різних категорій населення. Проблема полягає в тому, що ми втрачаємо ці заклади», – завив Адамович.

Начальник державної служби з лікарських засобів в Івано-Франківській області Надія Шпур розповіла: збитковість комунальних аптек, зумовлена відсутністю в них обігових коштів через невиконання угод, укладених з лікувальними установами.

На думку фахівця,  врегулювати ситуацію можливо лише завдяки бюджетним програмам.

Теги: