Комунальникам заважають прибирати місто від снігу (ФОТО)

Автор: Людмила Баран

10 Dec, 2014 12:38

Поділитись публікацією
Комунальникам заважають прибирати місто від снігу (ФОТО)

До очищення вулиць міста від снігу залучено 22 одиниці техніки та близько 80 прибиральників. Вони працюють, незважаючи на труднощі.

Читайте також: У мерії розповіли, як очищуватимуть місто від снігу та ожеледиці

Про це “Галці” розказав Віталій Бурко – перший заступник директора КП “Дорожнє ремонтно-експлуатаційне управління”.

За його словами, прибирання міста ускладнює недостатня кількість техніки.

“Якщо, згідно з нормами, у нас має бути 18 піскорозкидачів, то є лише п’ять”, – зауважив Віталій Бурко.

Він розповів, що труднощі виникають при тривалих снігопадах. Якщо почати прибирання опівночі, то до ранку все знову закидає снігом. А якщо о третій ночі, то, з недостатньою кількістю машин, можна не встигнути до сьомої ранку, коли мешканці виїжджають з домівок.

Також  снігоочисній техніці заважають автівки, припарковані вздовж дороги.

“Люди залишають машини на ніч вздовж узбіч. Для піскорозкидача це не створює проблем, а от снігоприбиральна машина мусить їх об’їжджати. Вранці водій приходить, забирає машину, залишаючи за собою сніговий вал. Цей сніг розсипається, створюється вигляд, ніби ніхто й не прибирав. Також на парковках “Сервіс Авто” завжди на ніч залишають машини. Дві-три машини на кожній парковці – це вже проблема”, – сказав Віталій Бурко.

Машини залишають не лише в центральній частині міста, а й в мікрорайонах. Як відзначив Віталій Бурко, коли не вдається провести механізоване прибирання, то залучають людей з лопатами. “Якщо машина прибирає від снігу за годину один кілометр, то людина – 50 метрів“.

Комунальники зверталися до мешканців міста через засоби масової інформації, щоб вони старалися не залишали машин вздовж доріг на ніч, але поки що це не дало результатів.

ФОТО – Юрій Гриньків/Galka.if.ua

Теги: