Комунальники не можуть знести незаконні кіоски через неграмотні рішення виконкому

Автор: Людмила Баран

14 Жов, 2014 14:28

Комунальники не можуть знести незаконні кіоски через неграмотні рішення виконкому

Комунальники мають труднощі з виконанням рішень міськвиконкому про демонтаж самовільно встановлених тимчасових споруд. Вони виникають, бо в рішеннях не враховують того, що декотрі споруди розташовані на орендованих чи приватних ділянках.

Читайте також: Делегація з Калущини здобувала досвід у Польщі (ФОТО)

Про це на оперативній нараді міського голови 14 жовтня розповів  Микола Матіїв – заступник начальника управління інфраструктури Департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку.

Він повідомив, що працівники Департаменту демонтували вісім незаконних тимчасових споруд. Три МАФи були узаконені. Один  власник тимчасової споруди подав у суд. Ще на 13 споруд складено акти для подання юридичним відділом міської ради до суду. До виконання залишається 9 рішень про демонтаж, які містять 41 пункт. Залишилося ще 35-40% невиконаної роботи.

“Є таке, що рішення про демонтаж стосується літнього майданчика, який стоїть на приватній ділянці, на орендованій ділянці. Буває, що  на один об’єкт написані  два рішення. Такі рішення підписують, а крайній потім наш Департамент”, – зауважив Микола Матіїв.

За його словами, комунальники не можуть йти на приватну чи орендовану ділянку, аби  демонтувати незаконні об’єкти. Такі можна ліквідувати через рішення суду.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...