Комунальники перекрили воду низці порушників, які зливали нечистоти у потічок біля озера

Автор: Єва Жасминова

14 Чер, 2019 17:00

Комунальники перекрили воду низці порушників, які зливали нечистоти у потічок біля озера

Комісія КП «Івано-Франківськводоекотехпром» здійснила повне обстеження каналізаційної мережі, водопровідної мережі, а також дощових стоків від мікрорайону БАМ до вул Набережної.

У складі комісії: генеральний директор Роман Кімачук, головний інженер Миколи Вабіщевіча, начальник каналізаційних мереж Богдан Нищук, начальник виробничо-технічного відділу Ярема Самборський, а також аварійна бригада майстрів, інформує Галка.

Комісія повністю дослідила усі можливі витоки, які спричиняють забруднення потічка. Вході проведення обстеження, було виявлено ряд підприємств і підприємців, які здійснюють незаконні скиди фікальних стоків, до дощоприймальної каналізації. На даний момент повністю призупинено подачу холодного водопостачання приватним підприємствам, організаціям, які знаходяться на прилеглій території, до повного виявлення причини забруднення. На деяких підприємців, було складено приписи. Також проводиться повністю провимавння колодязів, для встановлення самовільних врізок.

“Є місця, де ми не можемо відслідкувати чи там немає незаконної врізки, тому, що відсутні каналізаційні люки, але ми робимо усе, щоб відшукати такі порушення, та ліквідувати їх”, – йдеться у дописі.

Також підприємцям було запропоновано отримати технічні умови, або встановити локальні очисні споруди, щоб якість їх стоків відповідали повністю санітарним нормам.

“На дорозі було знайдено каналізаційний колектор, який не знаходиться на нашому балансі, чий він є нам невідомо, стоки даного колектора, також потрапляти в даний потічок, тому нами було прийнято рішення повністю заглушити його.”

Тому, щоб повністю уже убезпечити попадання каналізаційних стоків в дощовий колектор забудівники, які проводять поруч будівельні роботи, взяли на себе зобов’язання збудувати новий дощоприймальний колектор. До кінця місяця, забудівники добудують даний колектор, а те місце де є старий колектор, буде повністю ліквідовано.

“Технагляд КП буде повністю контролювати даний процес і жодних врізок в даний колектор, не буде допущено. P.S. І трішки доброї справи;) Нами було прибрано і трішки почищено даний потік від сміття, яке наші мешканці викидають.”

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...