Комунальники пожалілися на якість нових дитячих майданчиків (ФОТО)

Автор: Застава Максим

31 Лип, 2020 14:43

Комунальники пожалілися на якість нових дитячих майданчиків (ФОТО)

Працівники комунального підприємства “Теплий дім” пожалілися на якість нових дитячих майданчиків.

Читайте також: Заявки та скарги: "Теплий дім" оновив мобільний додаток

Як зазначають в підприємстві, в Україні такі майданчики випускають лічені виробники. З урахуванням встановлення, кожна така конструкція коштує десятки, а іноді й сотні тисяч гривень. Тож, як правило, витрати несе міський бюджет.

Чудово, коли у дворах нашого міста з’являються нові дитячі майданчики. Як правило – це одна-дві гірки, каруселька, пісочниця. Але є і великі конструкції, по суті – цілі міста дитячого щастя.

“На жаль, краса таких майданчиків недовговічна. Фарба лущиться, дошки ламаються. А коли за діло ще й беруться вандали – дитячим качелькам і каруселькам стає непереливки”, – кажуть в “Теплому домі”.

Слід зауважити, що оригінальні елементи конструкцій вартують чимало. Так, лише боковий дерев’яний обмежувач гірки, що на фото, вартує у виробника близько дві з половиною тисячі гривень.

“Теплий дім” здійснює і здійснюватиме ремонт майданчиків, які перебувають на його балансі. Це стосується як нових, так і старих конструкцій, експлуатація яких є безпечною. Водночас аварійні конструкції – демонтуються”, – йдеться в дописі.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...