Комунальний автобус з Березівки у центр Франківська не їздитиме

Автор: Турій Роман

10 Nov, 2020 16:10

Комунальний автобус з Березівки у центр Франківська не їздитиме

10 листопада в Івано-Франківську відбулось засідання виконавчого комітету. Під час нього прийняли рішення про тимчасову зміну комунального маршруту.

Читайте також: Безплатні курси української мови відновили у Франківську

Як пояснив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, змінюють маршрут №47К, що курсує з Березівки.

“Маршрут з Березівки тимчасово пускаємо до Європейської площі, аби більше кіл було”, – сказав Марцінків.

Начальник управління транспорту та зв’язку Андрій Гіглюк додав, що раніше маршрут був таким: від села Березівка до вокзалу. Зараз його зроблять коротшим. Все тому що на ранішні та вечірні рейси скаржились люди – вони не мали змоги зранку виїхати з села, а потім не встигали доїхати до нього, пише ГК.

“Для того, аби вирішити цю проблему треба додати на маршрут ще транспортний засіб, але його наразі немає. Інший вихід – скоротити час одного кола. Відповідно, ми прийняли рішення, аби автобус їхав до Європейської площі, розвертався і повертався у село. Це дозволить робити більшу кількість кіл, автобус швидше буде приїжджати на зупинку в Березівці і більше людей зможе їхати”, – сказав Голутяк.

Нагадаємо, що нещодавно комунальне підприємство “Електроавтотранс” хотіло тимчасово відмовитись від маршруту №47. Причина цьому –  ЕАТ не міг забезпечити безпеку своїх працівників та пасажирів на цьому рейсі. Зокрема якось жінка стала просто серед дороги, аби зупинити автобус. Водій пояснював, що вже не має вільних сидячих місць. Однак жінка з дороги не сходила та заблокувала рух транспорту.

Теги:
Марцінків
Гіглюк