Комунальний пункт перетримки безпритульних тварин запрацював у Франківську (ФОТО)

Автор: Застава Максим

04 Січ, 2020 10:08

Комунальний пункт перетримки безпритульних тварин запрацював у Франківську (ФОТО)

В Івано-Франківську запрацював перший комунальний пункт перетримки безпритульних тварин. Функціонує він у структурі підприємства «Полігон».

Читайте також: Депутати схвалили "часткову перемогу" Марцінківа по ділянці біля озера

Про це йдеться на сайті міського голови Руслана Марцінківа.

«Пункт перетримки безпритульних тварин виник згідно з розпорядженням міського голови. Він створений буквально за місяць. 27 грудня підписали договір про оренду 15 соток землі з власником ділянки. Ця земля відведена спеціально для утримання тварин, ми не порушуємо ніяких законів. Наразі купили 3 вольєри та 10 взяли в оренду. Зараз у пункті знаходиться 15 собак», – розповів директор КП «Полігон» Юрій Мороз.

Для пункту замовили ще 10 вольєрів і весною буде змога утримувати близько 50 собак, а до кінця року – 100.

Процедура потрапляння собак до пункту перетримки така: спочатку безпритульних тварин виловлюють на вулицях, стерилізують, а потім забирають у пункт перетримки. Щодня на ФБ-сторінці КП «Полігон» будуть висвітлювати фото собак, які перебувають у пункті. Кожен охочий зможе обрати собі нового домашнього улюбленця.

Також Юрій Мороз зауважив, що мають співпрацю з волонтерами та від додаткової допомоги не відмовляються. Наприклад, Наталя Сербин з волонтерами надали будки.

«Навіть якщо сторонньої допомоги не буде, пункт працюватиме. Ми зарезервували кошти в бюджеті КП на утримання собак, тут постійно працюватиме 2 людини, є машина, яка підвозитиме корм і тварин. У середньому утримання собаки в місяць обходиться в 700-800 грн», – додав керівник «Полігону».

Заступник директора КП Василь Попович розповів про співпрацю з власником ділянки, де знаходиться пункт перетримки:

«Пан Юрій є власником земельної ділянки, він волонтер і сам займався безпритульними тваринами. Та потім йому стало сутужно і звернувся про підтримку до нас. Зараз він один з наших працівників. Окрім цього, є також ловці тварин і щотижня приїздитиме ветеринар оглядати собак».

«Настав час, що ми вже маємо наш комунальний пункт перетримки тварин. Не відмовляємось від допомоги волонтерів, звісно, просимо мешканців допомагати, хто харчами, хто чим. А головне – закликаємо приїжджати і брати собі тварин», – завважив міський голова Руслан Марцінків.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry