Комунальники змінили схему руху біля Пасічнянського мосту. Що і як – розберемося на місці

Автор: Застава Максим

27 Oct, 2021 11:08

Комунальники змінили схему руху біля Пасічнянського мосту. Що і як – розберемося на місці

У районі мосту на Пасічну змінили схему руху. Триває нанесення розмітки й встановлені відповідні дорожні знаки.

Читайте також: На Чорновола змінили схему руху та нанесли нову розмітку (ФОТО)

Про це повідомив директор Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради Михайло Смушак, передає “Галка“.

“Днями нанесемо розмітку по новій схемі руху, яку ми розробили у межах існуючого кільця на вулиці Надрічній. Вже встановлені дорожні знаки, але наразі в поліетилені – до моменту завершення нанесення розмітки. Головна зміна, що тепер ті люди, які будуть їхати з Набережної під міст – буде у нас уже не дві фактично смуги, як зараз, а буде дві смуги на кільце й одна смуга – праворуч на міст”, – ділиться Смушак.

Він додав, що цьогоріч реалізувати будівництво кільця на вулиці Набережній – перед мостом – не вдасться. Це залишили на наступний рік.

Крім того, 26 жовтня комунальники встановили нові дорожні знаки: перед мостом, як їхати вулицею Галицькою з міста й для автомобілів, які з’їжджають з мосту.

“Якщо раніше ми їхали вулицею Галицькою, то фактично двома смугами ми могли виїжджати на міст і їхати в сторону Пасічної. Зараз вже встановлені нові дорожні знаки й тепер на міст можна їхати тільки лівою смугою, а правою ми можемо з’їжджати на вулицю Надрічну або – для громадського транспорту.

Це зроблено, аби ті автомобілі, які рухаються вулицею Набережною й Надрічною – їм так само потрібно поїхати на міст – щоб вони мали фактично свою смугу й могли безперешкодно на неї заїжджати, пропускаючи тільки громадський транспорт”, – каже Смушак.

Головне фото – за 2015 рік

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry