Комуністи, дійсно, відкликають своїх членів з ДВК – Маруняк

Автор: Турій Роман

20 May, 2014 10:56

Поділитись публікацією
Комуністи, дійсно, відкликають своїх членів з ДВК – Маруняк

Інформація про те, що представники Петра Симоненка у виборчих комісіях Івано-Франківської області пишуть заяви про складання повноважень – підтверджується. Вчора голова ОВК №85 (центр м. Тлумач), представник кандидата комуніста, подав заяву у ЦВК про складання повноважень. Стосовно членів ДВК від даного кандидата, то спостерігачі повідомляють, що далеко не всі з них хочуть виконувати вказівку штабу кандидата і писати заяви про складання повноважень.

Читайте також: Прикарпатські правоохоронці готові стерегти вибори в об'єднаних територіальних громадах

Про це повідомляє Іван Маруняк, представник ОПОРА в Івано-Франківській області.

«Стосовно загрози зриву виборів у Івано-Франківській області через те, що комуністи не будуть брати участі у роботі ДВК, то хотів би всіх заспокоїти – загроза перебільшена. Навіть якщо всі комуністи не братимуть участі у роботі ДВК – трагедії не відбудеться. ДВК працюватимуть без них. Симоненко лише у 178 ДВК Івано-Франківської області має своїх представників. Якщо всі з вони одностайно ігноруватимуть виконання своїх обов’язків у ДВК, то це означає лише те, що 178 ДВК із 1034 ДВК Івано-Франківщини працюватимуть у складі 11 осіб, а не 12», – говорить Іван Маруняк.

Крім того, він відзначає, що зміни до Закону України «Про вибори Президента України», що набули чинності 7 травня цього року, говорять про те, що виборча комісія може працювати у кількісному складі не менше 9 осіб.

«Тому не варто переоцінювати роль комуністів, цим вони вибори у Івано-Франківщині точно не зірвуть», – говорить Іван Маруняк.

Нагадаємо, минулого тижня під час дебатів лідер комуністів Петро Симоненко заявив про те, що він знімає свою кандидатуру із виборів, оскільки у час, коли країна перебуває на межі існування, немає сенсу боротися за президентське крісло. Проте в ЦВК заявили, що термін зняття кандидатів у Президенти давно минув, тому вони не розглядатимуть заяви Симоненка.