“Комусь – лайно, а комусь добриво”, – депутат райради про засилля МАФів в Івано-Франківську

21 Dec, 2021 15:39

“Комусь – лайно, а комусь добриво”, – депутат райради про засилля МАФів в Івано-Франківську

Нещодавно перед воротами Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника в Івано-Франківську встановили МАФ. Депутат Івано-Франківської районної ради від партії “Європейська солідарність” Вадим Войтик прокоментував встановлення чергової такої споруди.

Читайте також: Єдиною справжньою надзвичайною ситуацією є уряд України, — депутат про підготовку до опалювального сезону

Як зазначив Войтик у публікації на свої сторінці у фейсбуці, якби міський голова Руслан Марцінків міг запровадити свою валюту в місті, то назвав би її “один МАФ”.

“Ще в першу свою каденцію він з подивом зрозумів, що мафом зручно розрахуватися за борги. За лояльність. За підтримку. Та просто аби “не пискували”. І це працює!”, – пише Войтик.

“МАФ – це “кемська волость” Марцінківа, яку він готовий віддати за першої ж потреби. Ні, як людина безпринципна, у крайніх випадках Марцінків готовий віддати маршрут, землю під садок, теплокомуненерго. Але саме МАФ є тим компромісом, який не викликає переважно жодних конфліктів з рейтингом, чи як він сам каже – “по ньому не б’є”. Короткочасний кіпіш активістів у рахунок не беремо.

Мені скажуть, що МАФ – це бізнес, робочі місця і зручності для людей. І все це зробив Марцінків, коли наставив і продовжує ставити сотні будок на кожному вільному клаптику громадської землі”.

“Ну так. Комусь – лайно, а комусь добриво. Але МАФи – це все ж більше зло. Таке ж як сурогатний алкоголь чи гумова жінка. Це квазікомерційні площі, які винесли за межі капітальних, власне призначених для цього споруд”, – додає депутат райради.

МАФи – це неякісний сервіс як для покупців, так і для продавців, яким немає де помити руки і які часом вимушені пісяти у відро. Не кажу вже про те, що більшість цих “робочих місць” абсолютно нелегальні. А щасливі власники МАФів – це часто підставні особи депутатів, політиків, правоохоронців.

“Звісно, коли Марцінківа посадять за злочини, громада більшість МАФів знесе. Як це власне і відбувається у більшості міст України. Але наразі розрахунки тривають. От, ще один МАФ заплачений комусь за щось”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Це захоплення території міста”: з дозволу мерії посеред Шевченка встановили МАФ для паркувальника (ФОТО)

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 1
  • like
1
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry