Конкурс на посаду гендиректора обласної інфекційної: трудовий стаж одного з кандидатів взяли під сумнів

Автор: Костинюк Олександр

28 Dec, 2021 12:32

Поділитись публікацією
Конкурс на посаду гендиректора обласної інфекційної: трудовий стаж одного з кандидатів взяли під сумнів

28 грудня продовжилося засідання конкурсної комісії на зайняття посади директора Івано-Франківської ОКІЛ.

Читайте також: Кандидати на посаду гендиректора Обласної інфекційної презентували план розвитку медзакладу

Нагадаємо, за посаду гендиректора обласної інфекційної лікарні борються:

Іванна Цідило – лікарка-дерматовенеролог вищої категорії, кандидатка медичних наук, заслужена лікарка України, доцентка, членкиня Європейської асоціації дерматовенерологів;

Микола Стовбан – виконуючий обов‘язки директора обласної інфекційної лікарні та відповідальний за щеплення проти коронавірусу в Івано-Франківській області.

На початку засідання членам комісії зачитали інформаційний запит від одного із місцевих ЗМІ про те, що на думку редакції, в одного з кандидатів, а саме у Миколи Стовбана, немає потрібного управлінського стажу в 7 років.

Втім на одному із попередніх засідань члени конкурсної комісії ознайомлювалися з документами, поданими на конкурс. І було вирішено, що потрібний стаж у кандидата наявний, пише «Галка».

Також голові комісії та директору департаменту охорони здоров’я надійшов лист від члена комісії, що у зв’язку із публічним повідомленням стосовно трудового стажу одного з кандидатів, потрібно отримати відповідне заключення.

«Вважаю, що фахові органи ОДА мають провести дослідження та надати свій висновок. Давайте проведемо нормально конкурс. Чому я маю думати, чи добрі ті документи, чи ні. Візуально по двох трудових книжках потрібна кількість стажу є. Але є заява від ЗМІ, тому треба, щоб юристи дали заключення і кадровик виписав довідку. Ми не повинні робити дослідження по матеріалах. Прошу надіслати відповідні запити», – каже член конкурсної комісії Любомир Слободян.

Члени комісії погодилися, що не уповноважені робити висновки, чи правильні подані документи, щоб дати офіційну відповідь. Тому вирішено проконсультуватися з фаховими органами, щоб отримати кінцеве заключення.

«Я не знайомий з документами, поданими кандидатом. Але вивчивши матеріали, можу сказати, що потрібно мати 7 років на керівних посадах. Це питання потрібно вирішити до третього етапу, а саме проведення власне конкурсу», – коментує юристконсульт Костянтин Шостаченко.

Також юриста запитали, чи має право конкурсна комісія надавати у відповідь на запит до публічної інформації копії документів одного з кандидатів.

«До закінчення конкурсу, вся інформація, яка відома членам комісії, забороняється розповсюджувати будь-яким способом. Вам не треба заключення, ви можете працювати самостійно, якщо ви вже встановили відповідність документів. А на інформаційний запит ми дамо відповідь після закінчення конкурсу», – додав Шостаченко.

У підсумку комісія таки вирішила звернулася до департаменту кадрової політики та юридичного департаменту, щоб отримати остаточну відповідь про наявність потрібного трудового стажу у Миколи Стовбана.

Далі кандидати мали пройти співбесіду й представити план розвитку медзакладу.

Проте член комісії Любомир Слободян запропонував не заслуховувати конкурсні пропозиції до отримання остаточної відповіді:

«До двох тижнів абсолютно достатньо, щоб фахові органи розібралися в цій ситуації, і ми ще встигнемо прийняти конкурсні пропозиції у відведений термін. Ми зобов’язані дочекатися висновку. Якщо є такі думки, то засідання треба припиняти. Це питання вже набуло розголосу», – каже Любомир Слободян.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зі скандалу почала роботу комісія на конкурс керівника обласної інфекційної лікарні (ФОТО).

«У нас є часу до 22 січня, що нам заважає зробити перерву на якийсь тиждень, щоб дочекатися відповіді? Я слабо вірю в те, що документи можуть бути підроблені, але щоб бути публічними та прозорими, почекаємо підтвердження, скажемо всім ЗМІ, що все добре. І тоді проведемо засідання. Я не розумію, кому це заважає?» – додав Слободян.

Після дискусії члени комісії оголосили перерву на 15 хв. По закінченню перерви та обговорень комісія вирішила направити відповідні запити для перевірки трудового стажу обох кандидатів і продовжувати засідання. Перейшли до розгляду планів розвитку медзакладу від обох конкурсантів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Комісія визначила переможця конкурсу на посаду гендиректора Обласної інфекційної лікарні.