Консульства Шенгенської зони не працюватимуть перед 23 червня

Автор: Людмила Баран

26 May, 2015 10:03

Консульства Шенгенської зони не працюватимуть перед 23 червня

Мандрівники, які планують подати документи на отримання Шенгенської візи в червні, повинні звернути увагу, що за кілька днів до 23 червня деякі консульства країн-членів Шенгенського простору можуть бути зачинені. Або ж вони можуть обмежити збір документів від заявників. Це пов’язано із проведенням робіт зі встановленню нової візової системи.

Про це інформує прес-служба Представництва Євросоюзу в Україні.

“Якщо ви плануєте подорож на кінець червня/початок липня, будь ласка, обдумайте можливість подати ваші документи на декілька тижнів раніше”, – радять у Представництві ЄС.

Консульства та візові центри повинні будуть провести навчання власного персоналу, налаштувати та освоїти нові робочі процедури. Для цих цілей вони, можливо, потребуватимуть виділення додаткового часу.

Як уже повідомлялось, з 23 червня 2015 року в Україні та інших країнах Східного партнерства країни Шенгенської зони запровадять Візову інформаційну систему (ВІС).

Головна зміна для громадян України, починаючи з 23 червня 2015 року, полягатиме в тому, що всі заявники повинні будуть з’явитися особисто в консульство, щоб надати свої біометричні дані: відбитки пальців та цифрову фотографію.

Через це туристичні ангентства не зможуть подавати документи людей, які вироблятимуть візу уперше. 

Відомо,  що власники біометричних паспортів все одно мають здавати відбитки пальців для Шенгенської візи.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry