Контрактникам чотирьох районів області обіцяють матеріальну допомогу від місцевої влади

Автор: Людмила Баран

31 Aug, 2016 20:17

Контрактникам чотирьох районів області обіцяють матеріальну допомогу від  місцевої влади

Прикарпатцям, які підписують контракт на службу у Збройних  силах України, обіцяють не лише державні пільги, а й допомогу від місцевих органів влади.

Про це йшла мова на брифінгу 31 серпня в обласному військовому комісаріаті, передає Galka.if.ua. 

“Наші органи місцевої влади допомагають військовослужбовцям, які бажають заключити контракт. Видають додаткові грошові допомоги, згідно з рішеннями органів місцевого самоврядування”, – сказав т.в.о. обласного комісара Юрій Верановський.

Він  повідомив, що у Калуському районі, якщо військовослужбовець йде служити за контрактом, йому виплачують 10 тисяч гривень, у Городенківському – 5 тисяч гривень, у Верховинському – 5 кубів лісу,  в Івано-Франківську – 4 тисячі гривень, у Коломиї та Коломийському районі – до 4 тисяч гривень, у Бурштині – 5 тисяч гривень.

Верановський нагадав, що зарплата військовосліжбовців найнижчого рангу – 7 тисяч гривень, командира взводу – 9 тисяч, батальйону – 13 тисяч, командир бригади – 16 тисяч гривень. Ті, хто перебуває на пенсії, але бажає продовжувати службу за контрактом, отримують і зарплату, і пенсію.

Також є заохочення особового складу для тих, хто перебуває в АТО,- щомісячно 4200 гривень для тих, хто служить на ротно-опорних пунктах,на другій лінії  – 1200 гривень.

“Якщо військвовслужюбовець отримав поранення не припиняється виплата винагороди за участьв АТО”, – сказав Верановський.

Читайте також:  Протягом року 700 прикарпатців подалися на контрактну службу в армії

 

 

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry