Контроль емоцій та уроки стилю: прикарпатців кличуть на фестиваль “Щасливий бути вчителем”

Автор: Зелінська Тетяна

31 Лип, 2019 11:31

Поділитись публікацією
Контроль емоцій та уроки стилю: прикарпатців кличуть на фестиваль “Щасливий бути вчителем”

Освітян і батьків Прикарпаття кличуть на дводенний Всеукраїнський фестиваль “Щасливий бути вчителем”.

Читайте також: Франківські студенти-музиканти стали призерами Всеукраїнського конкурсу

Захід проходитиме на базі спеціалізованої школи №1, 17-18 серпня.

Як пояснюють організатори, фестиваль “Щасливий бути вчителем” – це простір для розвитку і самовдосконалення вчителів, батьків, психологів, вихователів, тренерів – всіх тих, хто працюють з дітьми та дорослими будь-якого віку, інформує “Галка”.

Психологиня, представниця асоціації EdCoachSchool Марта Симотюк переконана, особистість і її стан є визначальним у освітньому процесі.

“Тобто, з яким настроєм заходить у клас вчитель, який має фізичний стан, які думки супроводжують педагога при викладанні того чи іншого предмету. Фестиваль допоможе зрозуміти, як зберігати енергію в тілі, як контролювати емоції”, – пояснює Симотюк.

Вона додала, на присутніх чекає 32 різноманітних майстеркласів: від контролю емоцій, до стилю.

“Адже дітям подобається, коли вчитель виглядає гарно”, – каже психологиня.

Жінка зазначила, такий фестиваль вже проходив у кількох містах. У деяких педагоги навіть створили “Клуб щасливих вчителів”.

“Мова не про нову методику викладання, а просто спілкування, обмін досвідом”, – акцентує Симотюк.

Ірина Турчин, завучка школи №1, пояснює, оскільки життя набирає шалених обертів, вчителі намагаються встигнути за ним. Тож викладацький склад зійшовся на думці, саме в цьому навчальному закладі буде доречним провести фестиваль.

“Школа є велика, тому і дітей навчається багато. Тож вчителю надзвичайно важливо нести позитивну енергію. Ми побачили програму і нам сподобалося”, – пояснює Турчин.

Вона також підкреслила, варто прийти і батькам.

“Учень-вчитель-батьки – три складові, які мають бути щасливі. Тоді й освітній процес проходитиме краще, зрозуміліше для всіх сторін”, – додає завучка.

Виконавча директорка “Карітас Івано-Франківськ” Наталія Козакевич пояснює, місія благодійної організації “Голодного нагодувати, спраглого напоїти”.

“Але напоїти можна не тільки водою, а й знаннями, тож Карітас вирішив стати співорганізатором. Ми хочемо на фестивалі представити наш тренерський склад. Від нас (Карітасу – ред.) буде залучено шестеро осіб”, – каже Козакевич.

Аби взяти участь, необхідно зареєструватися. Посилання на анкету можна знайти у Фейсбук-спільноті “Карітас Івано-Франківськ”.

Подія є платною. Дводенний квиток вартує 350 гривень. Зазначається, що гроші підуть на покриття організаційних витрат.