Контролери конфіскували десятки пільгових карток “Галка”, яким користувалися незаконно (ФОТОФАКТ)

Автор: Зелінська Таня

14 Чер, 2021 12:54

Контролери конфіскували десятки пільгових карток “Галка”, яким користувалися незаконно (ФОТОФАКТ)

Працівники КП “Електроавтотранс” за тиждень виявили близько 20 проїзних пільгових карток “Галка”, якими користувалися сторонні особи. 

На фото – пільгові та учнівські картки “Галка”, що були конфісковані контролерами КП “Електроавтотранс” через те, що ними користувались не власники картки, а інші особи, які не мають права на пільговий проїзд. При чому, це лише за минулий тиждень.

Нагадуємо, що всі картки “Галка”, які надають право безкоштовного проїзду у комунальному транспорті є персоніфікованими (іменними) та містять фотографію особи, якій вона була видана. Передача картки іншим особам, які не мають права на пільговий проїзд, суворо заборонено. При виявленні таких випадків контролер має право тимчасово конфіскувати картку для вияснення, яким чином стороння особа отримала чужу “Галку”. У випадку навмисної передачі картки, вона може бути заблокована, а користувач втратить майбутню можливість безоплатного проїзду.

В “Електроавтотранс” повідомляють, наразі вартість штрафного квитка 120 гривень, а з 12 липня штраф зросте до 200 гривень.

“Якщо ви загубили свою персоніфіковану картку “Галка”, вам необхідно невідкладно повідомити про це Департамент соціальної політики (у випадку пільгової картки), свій навчальний заклад чи Департамент освіти та науки (у випадку учнівської картки), або за телефоном служби підтримки 0-800-301-190″, – йдеться у дописі.

Також КП “Електроавтотранс” ІФ налагодив співпрацю з радіо «Західний полюс», тому про всі знайдені та загублені картки “Галка” можна повідомляти у програму “Проїзди”, яка виходить на хвилі 104.3 FM щоденно 4 рази на добу.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...