Контрольний матч “Прикарпаття” з “Калушем” закінчився бойовою нічиєю (ФОТО, ВІДЕО)

02 Jul, 2019 12:14

Другий матч між прикарпатськими професіональними клубами пройшов першого липня на стадіоні “Рух” в Івано-Франківську.

Нагадаємо, днями в першому товариському матчі футболісти “Прикарпаття” мінімально переграли “Калуш”.

Попри товариський статус і сильну спеку поєдинок викликав чималий ажіотаж серед вболівальників. А от для наставників обох команд звітна зустріч стала хорошою можливістю перевірити всіх наявних в обоймі футболістів.

Тож у першому таймі глядачі отримали змогу побачити гру номінально основних складів суперників, а от у другому – настав час експериментів, інформують на сайті ФК “Прикарпаття”.

Тренер іванофранківців Володимир Ковалюк можливістю поекспериментувати скористався сповна, давши зіграти юним гравцям юніорського складу та випускникам СДЮШОР “Прикарпаття”.

Перший небезпечний момент у матчі змарнували гості – Скакун з гострого кута пробив у руки Вульчину. Скакун був у вирі подій і в наступному епізоді, коли зі штрафного цілив у нижній кут, але Вульчин з другої спроби накрив м’яча. Найкращий шанс у “Прикарпаття” змарнував Дитко, що з вигідної позиції влучив у захисника. Під завісу тайму суперники обмінялися небезпечними випадами – дальній удар Кузьмина пройшов в кількох сантиметрах від рамки воріт, а потенційний новачок “Калуша” в ближньому бою не зумів переграти Вульчина. В підсумку, перша половина зустрічі завершилася без голів – 0:0.

У другому таймі у складі “Прикарпаття” вийшли лише троє гравців основного складу (голкіпер Піцан та двоє півзахисників Януш і Геник), п’ятеро юних футболістів “бронзового” “Прикарпаття-Тепловика” (Гавронський, Павлюк, Феліпович, Шевченко, Крижанівський), екс”канонір” Семотюк та двоє вихованців СДЮШОР “Прикарпаття” Лабич та Лазар. Саме останньому і вдалося зробити те, на що очікували глядачі на трибунах – в дебюті тайму його влучний дальній удар став недосяжним для голкіпера – 1:0.

У подальшому “Прикарпаття” здебільшого оборонялось, та “Калуш” зумів провести одну зразкову комбінацію, яку завершив Поручинський – 1:1.