Координаційний центр швидкого реагування передав 60 бронежилетів для учасників АТО

Автор: Людмила Баран

22 Aug, 2014 11:21

Поділитись публікацією
Координаційний центр швидкого реагування передав 60 бронежилетів для учасників АТО

Бронежилети поїдуть у батальйон Шахтарськ та інші військові бригади, які перебувають в зоні АТО. Частину засобів захисту відправлять  до Львівської області та  Закарпаття, де військовослужбовці з Івано-Франківщини проходять підготовку. 

На площі перед адмінбудівлею  22 серпня нові засоби захисту для вояків представили журналістам та громадськості.

“Бронежилети відправлять в батальйон Шахтарськ. Також тим бійцям, яких дуже багато зараз на Закарпатті – в Ужгороді і Мукачево. Тим, хто в Яворові Львівської області на полігоні. Тим, хто вже там служить: 25, 79 і 80-та аеромобільна бригада, які посьогоднішній день ще не мають бронежилетів. Або мають такі, які були видані Міністерством оборони для відмітки, такі, які може пробити куля з пістолета”, – розповів голова Координаційного центру Юрій Романюк.

За його словами, бронежилети закуплені в Києві, їх виготовила фірма “Січ”. Вони мають 4-тий ступінь захисту.

“Коли ми приїхали півтора місяці тому з Івано-Франківська до батальйону Шахтарськ,то побачили, що він створений з бійців Донбасу, Луганська. Ми побачили патріотів Донбасу, які, фактично, були в одних шльопанцях, шортах, вони розказували, що розбили їхні квартири, вони були без нічого. Ми повіддавали їм свою амуніцію. Тому почали звертатися до наших івано-франківських благодійників за допомогою”, – повідомив Мстислав Тарас, боєць батальйону “Шахтарськ”.

Він сказав, що бронежилети повезуть наступного тижня. Зауважив, що потреба в новій амуніції є постійно, бо в бою одяг рветься, каски губляться,і подякував тим, хто допомагає забезпечувати військових.