Координаційний комітет допомоги учасникам АТО виділив військовослужбовцям чи членам їх родин 92 тисячі гривень

Автор: Турій Роман

02 Кві, 2015 08:51

Координаційний комітет допомоги учасникам АТО виділив військовослужбовцям чи членам їх родин 92 тисячі гривень

Відбулося чергове засідання Координаційного комітету допомоги учасникам АТО під головуванням заступника міського голови Михайла Вереса.

Матеріали на засідання Координаційного комітету підготовив департамент соціальної політики. На засіданні прийнято рішення щодо виділення матеріальної допомоги 7 військовослужбовцям чи членам їх сімей, які отримали поранення в зоні АТО, з врахуванням ступеня важкості поранення. 68 учасникам АТО виділено матеріальну допомогу в розмірі 1000 гривень кожному. Загальна сума коштів, яка виділена рішенням Координаційного комітету учасникам АТО склала 92000 грн.

Крім того, зауважуємо, що департаментом постійно моніторяться соціальні паспорти поранених в зоні АТО. Узагальнена інформація подається на структурні підрозділи відповідно до компетенції.

Координаційний комітет в межах наявних можливостей забезпечує надання матеріальної допомоги, оперативне розв’язання проблем, з якими звертаються члени сімей поранених та загиблих військовослужбовців, а також членів сімей учасників АТО, що потребують особливої уваги чи перебувають в складних життєвих обставинах.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...