Користь від шоколаду набагато більша ніж шкода, – вчені

Автор: Турій Роман

29 Сер, 2014 11:10

Користь від шоколаду набагато більша ніж шкода, – вчені

Завдяки науковим дослідженням та спостереженням вчені зробили висновок, що користь від вживання шоколаду набагато більша від шкоди на організм людини.

Як відомо, у шоколаді досить багато цукру і жиру, з іншого – жири ці рослинні, а значить нешкідливі, і навіть корисні для серця. Але на цьому аргументи «за» шоколад не закінчуються, повідомляє shram.

В вихідній сировині для цього продукту – какао-маслі – повно речовин, які благотворно діють на багато органів і систем організму. Наприклад, теобромін заспокоює і оздоровлює нерви; особливий вид антиоксидантів захищає шкіру від передчасного старіння; а гормони серотонін і дофамін, на вироблення яких також впливає шоколад, регулюють наш настрій і підвищують працездатність мозку.

Деякі лікарі навіть радять його як антидепресант, а вчені з Університету Копенгагена запевняють, що за допомогою шоколаду можна … схуднути.

Згідно їх дослідженню, цей продукт уповільнює травлення – якщо з’їсти шматочок перед обідом, в підсумку ви споживете менше калорій і надовше збережете почуття ситості.

Важливо! Оскільки основна користь шоколаду криється в какао-бобах, споживати варто продукт з максимальним їх вмістом. Шукайте гіркі шоколадки (від 65% какао і вище – це має бути написано на упаковці), а також продукт із зазначенням какао-маси в складі. В молочному шоколаді какао всього 20-35% і більше тваринних – аж ніяк не корисних – жирів. У білому шоколаді какао немає взагалі.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...