Користувачі знайшли спосіб зламати iPhone за допомогою зміни дати в налаштуваннях

Автор: Вадим Войтик

14 Feb, 2016 16:54

Поділитись публікацією
Користувачі знайшли спосіб зламати iPhone за допомогою зміни дати в налаштуваннях

Користувачі мережі знайшли спосіб зламати iPhone за допомогою зміни дати в системних настройках пристрою. Інструкція була розміщена на сайті Reddit.

Читайте також: "Розумні" годинники від Apple побили рекорд продажів першого iPhone

Якщо вручну поміняти дату на 1 січня 1970 року, смартфон зависає на етапі показу логотипу і більше не включається. З такою проблемою стикаються всі iPhone, що працюють на процесорах A7 і більш нових. Версія iOS при цьому не має значення.

При цьому відновити роботу смартфона за допомогою кнопок Home+Power не вийде, він починає працювати тільки при ручному відключенні акумулятора в сервісному центрі Apple.

Один з користувачів Reddit зазначив, що після розрядки акумулятора і подальшої зарядки смартфон успішно включився і продовжив нормально функціонувати.

Раніше повідомлялося про те, що користувачі iPhone зіткнулися з “помилкою 53” – смартфон блокується в тому випадку, якщо був відремонтований сторонніми компаніями. Телефони користувачів перестають працювати після того, як кнопка “додому” з вбудованим touch ID була відремонтована не в офіційних представництвах компанії. Працювати перестають також смартфони, які якимось чином були пошкоджені, але роботу яких вдалося налагодити без ремонту.

Теги: