Короткометражку української режисерки номінували на премію Міжнародного кінофестивалю ARFF Amsterdam

Автор: Костинюк Олександр

03 Sep, 2021 21:24

Короткометражку української режисерки номінували на премію Міжнародного кінофестивалю ARFF Amsterdam

Дебютний короткометражний фільм «Обійми мене» української режисерки Каті Царик увійшов до шорт-листа претендентів на премію Міжнародного кінофестивалю ARFF Amsterdam в номінації «Краща режисерська робота».

Прокинувшись одного ранку, молода жінка відчуває глибоку самотність, яку можуть прогнати лише обійми її коханого. Не в змозі їх отримати, вона тікає з дому на один день. Відчуваючи гостру потребу бути захищеною, героїня носиться столицею не маючи сили вгамувати свій біль, який виглядає як марення проти буденних проблем, пише Yabl.

“Кожен з нас має потребу в підтримці, увазі, турботі, в тому, щоб бути почутим, і в почутті захищеності, яке може дати одна проста дія – обійми близької людини. Нам всім потрібні обійми. Ось про це цей фільм”, – пояснила Царик.

Фільм «Обійми мене», в якому Катя виступила як режисерка і сценаристка, був знятий 2020 року за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Міністерства культури. Головну жіночу роль виконала Вікторія Карпінська, а головна чоловіча роль дісталася Олегу Завгородньому. Фільмування тривало чотири дні, а одна з ключових сцен фільму була знята в київському метро.

Довідково. ARFF Around Films International Film Festival – незалежна кінопремія, яка щорічно відбувається в 4 містах Європи – Берліні, Барселоні, Парижі та Амстердамі. Ігровий фільм режисерки та кліпмейкерки Каті Царик про самотність у відносинах став єдиним українським фільмом, що потрапив до шорт-листа кінопремії. Чи візьме Царик премію, буде відомо 24 вересня, коли відбудеться церемонія вручення.

Вперше «Обійми мене» показали в межах київського кінофестивалю «Молодість» у червні 2021 року. За словами режисерки, на широкий екран короткометражка вийде взимку 2022 року.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry