
Короткозорість у дітей — одна з найпоширеніших проблем із зором, яка здатна швидко прогресувати без належної уваги, а батьки часто помічають зміни випадково.
Для читачів “Галка” лікарка-офтальмологиня Наталія Чеботарьова розповіла, які фактор сприяють короткозорості у дітей та як діяти батькам, щоб сповільнити цей процес.
Батьки, діти яких мають короткозорість, знають, як це боляче — коли ти ні з того ні з сього дізнаєшся, що твоя дитина погано бачить. А ще додатково — коли дізнаєшся, що зір може погіршуватися. Дитина росте, і око росте, а з ростом ока зір стає гірше.


Вчені вже довели, що у таких випадках необхідна постійна повна корекція. На сьогоднішній день можна обрати окуляри, контактні лінзи, нічні лінзи. За останні два роки з’явилася нова окулярна лінза, дизайн якої здатен створити в оці умови для припинення короткозорості. Вчені всього світу працюють і створюють всі можливі засоби для людей з короткозорістю.
Як лікар, яка кожен день стикаюся з проблемою короткозорості, помітила ще одну особливість: 80% дітей на сьогодні мають асиметрію хребта.
Так, це проблема нашого сьогодення. Онлайн-навчання, гіподинамія (ред. мала фізична активність) — і як наслідок у дитини розвивається асиметрія хребта. На прийомі було багато випадків, коли мама дивиться на дитину і каже: “Дійсно, я не помічала!”. Так, ви бачите свою дитину кожен день. Ви могли не помітити.



Тому, як лікарка, яка перевіряє зір вашої дитини, раджу:
- Зверніть увагу на плечі вашої дитини. Чи симетричні вони?
- Відстань до книги, зошита — не менша 30 сантиметрів.
- Якщо ви впевнені, що все добре, а дитина трохи мружиться — не втрачайте час, звертайтеся до лікаря.
У клініці “Окуліст” в Івано-Франківську вам допоможуть впоратись із проблемами.
- Оптика “Окуліст” у соцмережах – https://www.instagram.com/if_oculist/
- Як зв’язатися: +380669492676
- Адреса: Івано-Франківськ, вул. Галицька, 64
Реклама
Читайте також: