Корпуси та гуртожиток університету нафти й газу хочуть утеплити (ФОТО)

Автор: Застава Максим

07 Тра, 2020 08:06

Корпуси та гуртожиток університету нафти й газу хочуть утеплити (ФОТО)

Корпуси та гуртожиток Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу можуть утеплити.

Про це повідомили на сайті вишу.

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу включено до переліку університетів, які фінансуватимуться в рамках ІІ етапу спільного з Європейським інвестиційним банком та Північною екологічною фінансовою корпорацією  проєкту «Вища освіта України», основна ціль якого – приведення галузі вищої освіти в Україні до світових стандартів енергоефективності та запровадження освіти для сталого розвитку.

Відповідно до проєкту, державні заклади вищої освіти-учасники отримають фінансову допомогу, спрямовану на енергоощадження та оптимізацію управлінських процесів енергоспоживання. ІФНТУНГ очікує отримати близько 6,3 млн євро на енергоефективні заходи.

В рамках реалізації проєкту ІФНТУНГ відвідали технічні експерти ЄІБ. Ціль їхнього візиту –  проведення попередньої оцінки стану конструкцій будівель університету. Допомагали їм у цьому викладачі кафедри енергетичного менеджменту та технічної діагностики.

Зокрема, експерти перевірили сім будівель: гуртожиток №7, а також головний, 1, 4, 5, 7, 9 корпуси. Здійснення повної термомодернізації цих будівель дозволить скоротити енергоспоживання для потреб опалення, забезпечити дотримання комфортних температурних умов, покращити експлуатаційний стан зовнішніх огороджень будівель тощо.

В університеті підкреслюють, що робота в рамках проєкту вже триває, однак і попереду чимало: заміна вікон і дверей, утеплення стін, даху та підвалів, відновлення системи вентиляції, встановлення індивідуального теплового пункту в гуртожитку, реконструкція системи опалення та встановлення систем керування нею тощо.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 1
  • like
1
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry