Коштів на боротьбу зі щурами у міському бюджеті немає

Автор: Людмила Баран

27 Mar, 2015 16:40

Коштів на боротьбу зі щурами у міському бюджеті немає

У місті немає спеціальної програми, не виділяється бюджетних коштів на боротьбу зі щурами. Тому дератизацію мають проводити власники громадських споруд та балансоутримувачі житлових будинків.

Читайте також: Омріяний світлофор на Бельведерській встановлять коштом КП "Електроавтотранс"

Про це «Galka.if.ua»  повідомив директор Департаменту комунального господарства транспорту і зв’язку Михайло Смушак. Він сказав, що  бюджетні кошти на ліквідацію щурів востаннє виділялися сім років тому.

Нагадаємо, мешканці скаржаться, що в центрі міста бігають щурі. 

“Проведення дератизації і дезінсекції у будинках – це додаткова послуга, яка надається на замовлення мешканців. Тобто, якщо в будинку завелися щурі чи миші, його жителі пишуть звернення на адресу балансоутримувача, той виконує роботи на їх замовлення, а потім закладає їм це в рахунок за квартплату”, – пояснив Михайло Смушак.

Директор комунального департаменту стверджує, що щурі, яких можна побачити на вулиці чи на смітнику,  там не живуть.  Вони –  або в будинках, або в якихось нежитлових приміщеннях.

“За нежитлове приміщення відповідають його власники або орендарі. Якщо вони не проводять дератизацію, то можна скаржитися в санепідемстанцію”, – сказав Смушак.

 

 

Теги:
Смушак