Кошторисна документація по ремонту Набережної Стефаника є таємницею (ДОКУМЕНТИ)

Автор: Вадим Войтик

01 Dec, 2014 15:35

Поділитись публікацією
Кошторисна документація по ремонту Набережної Стефаника є таємницею (ДОКУМЕНТИ)

Кошторисна документація по ремонту Набережної Стефаника є інформацією з обмеженим доступом. Про це йдеться у відповіді Департаменту будівництва Івано-Франківської ОДА на інформаційний запит Галки.

Читайте також: Прикарпатець став чемпіоном України з армспорту (ФОТО)

У своєму запиті редакція Галки просила зокрема надати проектно-кошторисну документацію, включаючи виробничий проект, дефектний акт, зведений кошторисний розрахунок, локальний кошторис, розрахунки адміністративних, загальновиробничих, матеріальних витрат та прибутку по об’єкту «Капітальний ремонт набережної ім. Стефаника в Івано-Франківську».

Як говориться у відповіді, обласна державна адміністрація не володіє технічними засобами для виготовлення копій проектно-кошторисної документації. Однак готова надати її за додаткові гроші. Виготовлення додаткових примірників кошторису НДІпроектреконструкація оцінила в 1635,84 гривень.

Відмова у наданні проектної документації у частині, де розробником є ПП “Горяна”, обґрунтована посиланням на закон “Про авторське право і суміжні права”.

Засновником ПП “Горяна”, яка, за її твердженнями володіє ексклюзивними правами на фрагмент кошторисної документації з капремонту Набережної, є Василь Диндин. Фірма зареєстрована в Крихівцях. Як повідомляли ЗМІ, саме ПП “Горяна” запропонувала “сучасні європейські технології”, за якими виконується ремонт вулиці. 

Як відомо, згідно п.5 ст. 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації» не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно. При дотриманні вимог, передбачених частиною другою цієї статті, зазначене положення не поширюється на випадки, коли оприлюднення або надання такої інформації може завдати шкоди інтересам національної безпеки, оборони, розслідуванню чи запобіганню злочину.