Косівський травматолог Олег Слижук отримав “Срібного хреста” від Залужного (ФОТО)

Автор: Соня Грейда

18 Sep, 2023 20:12

Поділитись публікацією
Косівський травматолог Олег Слижук отримав “Срібного хреста” від Залужного (ФОТО)

Начальник медичної служби одного з батальйонів 102 окремої бригади Сил територіальної оборони Олег Слижук днями отримав нагороду від головнокомандувача ЗСУ, Валерія Залужного. Чоловік отримав “Срібного хреста”.

Про це пише Галка з посиланням на департамент охорони здоров’я Івано-Франківської ОВА.

Олег – травматолог, від фаху має й позивний – «Костолом». До широкомасштабного вторгнення росії в Україну працював у Косівській центральній районній лікарні. У перший день повномасштабного вторгнення Олег якраз чергував у лікарні.

Тож прямо звідти, не говорячи нічого ні дружині, ні батькам, пішов до військкомату. Розумів, що лікарі завжди потрібні на передовій. Звання офіцера мав, адже закінчив військову кафедру. З того часу у лавах бригади територіальної оборони рятує життя та здоров’я побратимів.

Разом із колегами він працює у стабілізаційному пункті, куди доправляють поранених захисників прямо з поля бою. Уже скоро рік, як тут організована робота, цілодобово тут чергує команда — лікар, фельдшер і водій. Тут вони стабілізують бійців та передають їх на наступний рівень евакуації.

Саме завдяки командній злагодженій роботі медикам стабпункту вдалося за короткий проміжок часу стабілізувати одночасно 12 поранених.

“Ми всі разом із хлопцями з мого району прийшли в бригаду та приїхали на цей напрямок, я буквально відчуваю відповідальність за їхнє життя та здоров’я. А вони мають надію, що якщо з ними щось станеться, вони завжди можуть на мене розраховувати. Тут я себе почуваю на своєму місці. І буду поряд із побратимами до нашої Перемоги”, – розповідає Олег.