Косметика для брів – тренди літа 2021

22 Jun, 2021 11:45

Поділитись публікацією
Косметика для брів – тренди літа 2021

Очі-найвиразніша частина обличчя. Привернути до них увагу допоможуть виразні брови. Щоб їх підкреслити, використовуйте сучасні засоби. Давайте розберемося, яка косметика для цього підходить, і як рекомендується її використовувати.

Які існують засоби для брів

Для догляду за бровами інтернет-майданчик Шафа пропонує купити косметику різного типу. Існує безліч засобів, які призначені для додання бровам певної форми (моделюють), а окремим волоскам кольору (підфарбовують). Також з їх допомогою можна фіксувати волоски, надавати їм блиск і обсяг, зміцнювати і відновлювати при необхідності. Всі вони відрізняються за призначенням, мають різну текстуру, а інструменти для їх нанесення теж розрізняються за типом і формою.

Косметика для догляду та декоративна

До моделюють декоративних засобів:

  • Гелі, прозорі або тонують. Також часто в них додають фіброві волоски, що додають густоту. Прозорі гелі наносять, ніби від природи волоски на бровах густі, але стовбурчаться в різні боки. Відтіночний гель надає яскравість і трохи підфарбовує шкіру, підправляючи форму.
  • Воску. Ті ж цілі, що і у гелю, але дія у нього більше сильне. Але якщо переборщити, брови будуть виглядати “приклеєними” і занадто сальними і неохайними.
  • Туш. На відміну від гелю вона більш пігментована (дає більш яскравий колір) і має легкий од фіксацією.
  • Крем. Завдяки особливостям текстури він коригує форму, фарбує і фіксує брови. Це ідеальний засіб для жирної шкіри.

Серед підфарбовують (декоративних) засобів виділяють:

  • Олівець. Існує безліч відтінків таких олівців, водостійкі і не водостійкі варіанти, з пензликами для розтушовування і навіть з точилками.
  • Лайнер. Вони схожі на фломастер, дають більше чітку лінію і часто оснащені гострим фетровим наконечником. Кольорова гама у них не така різноманітна, як у олівців, але основні відтінки представлені.
  • Маркер. На відміну від лайнера мають більш товстий наконечник. Це інструмент для тих, хто любить яскраві і густі варіації розмальовки.
  • Тіні. Завдяки правильному підбору відтінків брови можна розтягнути, змінити їх форму, нашарувати один на одного. Вони схожі на звичайні тіні, просто мають інші відтінки. Зайва стійкість від них чекати не варто, і терти їх руками не рекомендується.
  • Тинты. Вони набули поширення не так давно, але швидко стають популярними, так як поєднують стійкість і яскравість. Пропонуються в невеликих тубах або флаконах зі спеціальним аплікатором. Але піклуючись про макіяж, не забувайте і про волосся: для догляду за зачіскою майданчик Шафа пропонує у великому асортименті Фени і плойки, які допоможуть швидко створити закінчений образ.

Але піклуючись про макіяж, не забувайте і про волосся: для догляду за зачіскою майданчик Шафа пропонує у великому асортименті Фени і плойки, які допоможуть швидко створити закінчений образ.